Přehled

Tel-Hai College vás srdečně zve na šestidenní intenzivní terénní kurz, který se bude konat v hlavním migračním letu

 • Termín kurzu: 3. - 8. listopadu 2019
 • Umístění: Tel-Hai College a výzkumné středisko Hula
 • Uzávěrka přihlášek: 23. srpna 2019
 • Datum oznámení o přijetí: 30. srpna 2019
 • Otevření registrace kurzu: 30. srpna 2019
 • Registrace kurzu uzavřena: 6. září 2019
 • Termín odevzdání přihlášky: 6. září 2019
 • Oznámení o cestovním grantu: 13. září 2019
 • Kredity od Tel Hai: 3 akademické kreditní body

Studenti mohou získat kreditní body po schválení domácí instituce.

Fakulta

Amanda Hund, Katedra ekologie, evoluce a chování, University of Minnesota, Minnesota, USA.

Cílem výzkumu Dr. Hund je porozumět tomu, jak interakce mezi hostiteli a parazity mohou formovat vzory napříč prostorovými měřítky, od variace mezi jednotlivci po měnící se vzorce napříč populacemi. Její výzkum pokrývá oblasti evoluce, behaviorální ekologie a parazitologie. V současné době pracuje s několika studijními systémy, včetně vlaštovek ve stodole, mírumilovných vlaštovek, sticklebacku a brzy motýlů.

Alfonso Rojas Mora, Laboratoř ekologie a epidemiologie parazitů, Biologický institut, Univerzita Neuchatel, Neuchatel, Švýcarsko - Zájmy Dr. Rojase jsou vývojem behaviorálních a ekologických rysů. Z fyziologického hlediska si klade za cíl porozumět nejbližším důvodům, proč mají druhy zvláštní rysy a / nebo chování v historii života. Konkrétně se zajímá o fyziologické a ekologické procesy, které regulují projev různých fází života a vývoj takových mechanismů. Jeho současný výzkum se zaměřuje na vztah mezi parazity a fyziologickým a behaviorálním procesem, jako je chování při mezipřistání

Dr. Yoni Vortman, výzkumné středisko Hula, katedra živočišných věd, Tel-Hai College , Izrael - výzkum Dr. Vortmana se zaměřuje na ekologii chování v terénu. Zkoumá, jak sexuální selekce, navigace a migrace usnadňují speciaci u ptáků. Chcete-li se dozvědět více o Výzkumném centru Hula v Tel-Hai a výzkumu Vortmana, viz odkaz: https://researchagmon.wixsite.com/website/ Tel-Hai - výzkumné centrum

Přehled semináře

Cílem tohoto kurzu je představit a posoudit hlavní témata týkající se ptačí parazitologie, migrace a biologie chovu. Uskuteční se v údolí Hula v Izraeli, na mezinárodně uznávaném místě pro pozorování ptáků, a na důležitém místě pro zastavení migrace pro miliony stěhovavých ptáků ze Středního východu, Evropy, Afriky a Asie. Tento intenzivní týdenní kurz v terénu spojí několik témat v integračním a srovnávacím rámci, včetně parazitologie, migrační ekologie, behaviorální ekologie a ornitologie. Bude zahrnovat jak aktivní práci ve třídě, která se zaměří na primární literaturu a případové studie, které pokryjí relevantní pozadí a teorii, jakož i praktické laboratorní a terénní dovednosti. Studenti budou vystaveni polním a laboratorním metodám, které umožní identifikaci a kvantifikaci ptačího parazita a charakterizaci ptačí morfologie, fyziologie, imunity a chování. Tento kurz je vhodný pro začínající studenty, kteří se zajímají o terénní projekty, a pro pokročilejší studenty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o ptačí migraci a parazitologii.

Způsobilost

Workshop je určen pro postgraduální studenty, postdokumenty, výzkumné pracovníky a zástupce průmyslu.

* Kurz bude vyučován v angličtině.

Platba

Poplatek za aplikaci (nevratný)

20 USD

Poplatek za kurz

650 USD

Bydlení: omezený počet dostupných pokojů

180 NIS (za noc / osobu)

 • Cestování je samostatné (cestovní granty jsou k dispozici).

Storno podmínky

Standardní jedna: „Zrušení účasti do jednoho měsíce před prvním dnem semináře - 100% vrácení peněz (sníženo o poplatky za bankovní převod / kreditní karty a poplatky za žádosti).

Zrušení účasti až dva týdny před prvním dnem semináře - 70% vrácení peněz (méně poplatků za bankovní převod / poplatky za kreditní karty a poplatky za žádosti)

Zrušení účasti méně než dva týdny před prvním dnem semináře - bez náhrady. “

119435_AvianParasitologyonaMigratoryFlyway.jpg

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Tel-Hai College

Zobraz 1 více kurzů z Tel-Hai College »

Poslední aktualizace Srpen 8, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Lis 3, 2019
Duration
6 dny
Denní studium
Price
650 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Lis 3, 2019
End Date
Lis 8, 2019
Termín odevzdání přihlášek

Lis 3, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Lis 8, 2019