Základní možností, futures a jiné deriváty

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Cílem tohoto kurzu je pomoci finančním manažerům, generálních ředitelů, senior manažery funkční, a další nefinanční manažery získat důkladné pochopení toho, co finanční deriváty, jak pracují, jak jsou použity, a jak měřit rizika a související odměny s nimi.

Při používání a obchodování s deriváty mohou přidat obrovskou hodnotu firmy, nedostatek pochopení technik řízení rizik, může snadno vést ke katastrofě. Je proto životně důležité pro finanční a nefinanční podniky, aby se znalosti o nejnovější nástroje, taktiky a strategie pro řízení rizik.


Cílů programu


Opustíte tento kurz s pevnou a okamžitě užitečná pochopení:

- Co forwardové transakce, futures, swapy, a možnosti jsou a jak fungují

- Jak ovlivnit výkon vaší firmy

- Jak je používat

- Jak se použít

- Jak určit hodnotu opce nebo futures po sition

- Vzorec pro stanovení hodnoty opce

- Black-Scholesův vzorec

- Jak jsou ceny různých možností propojeny

- Jak volba Ceny se mění Se změnou tržních podmínek

- Spot-futures parity

- Mezinárodní úroková parita

- Vpřed kurzy

- Jak se zajistit existenci Ing pozice ve finančních derivátech

- Jak nastavit deriváty strategii k dosažení daného cíle: odstranění riziku negativního vývoje, bez omezení zhodnocení potenciálu, jak se zbavit aktiv, aniž by prodejem, atd.

- Jak navrhnout strategie využít očekávaných pohybů cen

- Nejnovější nástroje v oblasti řízení rizik


Kdo je akce určena?


Vrcholové vedení finančních i nefinančních institucí, řízení rizik, správci fondů, analytici, podnikoví finančníci a regulační úředníci mohou těžit z tohoto semináře buď jako opakovací kurz, nebo jako úvod do složitého světa finančních derivátů.

Navíc, vedení v každé funkční oblasti působnosti, ve všech odvětvích, jejichž rozhodnutí mají významný finanční dopad, budou mít prospěch z tohoto kurzu. Manažerům z oblastí, jako je marketing, prodej, výrobu a inženýrství, stejně jako generální manažeři, kteří jsou podporována prostřednictvím těchto cest, najde tento program velmi přínosné. Členové správních radách firem také usilují o lepší finanční základ v této oblasti budou mít prospěch.

Znalost základní finanční pojmy, jako jsou slevy je nutné. Nicméně, to samozřejmě předpokládá, že bez předchozích znalostí finančních derivátů.


Témata osnovy


Termínové obchody a swapy
Volby a Black-Scholes rovnice
Binomické stromy a opcí
Řízení rizik s derivátyPoslední aktualizace Říj 2011

Informace o škole

Od roku 1898, University of Chicago Booth School of Business produkoval nápady a představitelům, že tvar světě podnikání. Náš pečlivý, kázeň-založený přístup k podnikání transformuje vzdělání našich s ... Čtěte více

Od roku 1898, University of Chicago Booth School of Business produkoval nápady a představitelům, že tvar světě podnikání. Náš pečlivý, kázeň-založený přístup k podnikání transformuje vzdělání našich studentů do jistý, efektivní, vážení obchodní lídři jsou připraveni čelit nejtěžší úkoly. &nbsp Jsme hrdí na to nárok: bezkonkurenční schopnosti, vzdělání a otevřít zápis programů nabízených na třech kontinentech, celosvětový tělo téměř 42.000 dokonalý absolventy, silné a rostoucí společnosti vztahy, které poskytují bohaté celoživotní kariéry. Jako součást svět-proslulý University of Chicago, sdílíme univerzity základní hodnoty, které formují naše rozlišovací intelektuální kultury. Na Chicago Booth, neustále otázku, test nápady a hledat důkaz. Tento mimořádně účinný přístup k podnikání vede k novým myšlenkám a inovační řešení. Šest našich členů fakulty získali Nobelovy ceny za tyto nápady - záznam žádné jiné obchodní škola má uzavřeno. &nbsp Tato stejná kultura transformuje naše absolventy do obchodní myslitelé skvěle vybavené analyzovat a řešit největší podnikatelské výzvy. Méně
Chicago , Philadelphie , Londýn , Madrid + 3 Více Méně