Program přehled
Pokročilá znalost nejnovějších výzkumů otázky

&nbsp

Zajišťovací fondy program snaží vysvětlit, proč zajišťovacích fondů byly tak atraktivní, v posledních letech, a přemýšlí o tom, zda tento výkon je dlouhodobě udržitelný.

&nbsp

Začínat s přehledem odvětví hedge fondů, je hodnocení jednotlivých modelů zajišťovacích investičních fondů v existenci. Pokroky ve výzkumu jsou představeny vytvořit komplexní rámec, který zahrnuje širokou škálu strategií hedge fondů.

&nbsp

Tento rámec se pak používá k prokázání, jak zajišťovacích modely investování do fondů se liší od těch, podílových fondů a jak alphas mohou být měřeny. Program navazuje na výzkumné práce prováděné na BNP Paribas zajišťovacích fondů Centre.

&nbsp

&nbsp

Co-podporovaný CFA Institute


Program je jak akademicky rigorózní a sladěna s odbornou praxí. CFA Institute, kteří dokončí program obdrží 24 další profesní rozvoj hodin úvěru.

&nbsp

Obsah


Program profily investory do zajištěných fondů a analyzuje, jak se vybírají data a indexy pro měření výkonnosti investičního fondu. Je to podrobný popis konkrétních kritérií se podílejí na zajištění výběru správce fondu procesu a následné jednání o uzavření smlouvy. Funkce, jako jsou vysoké vodoznak nebo překážkou sazby, které jsou specifické pro zajišťovací fondy, jsou zavedeny.

&nbsp

Při aplikaci na programu budou účastníci vyzváni k předložení tři otázky, které by si přál, aby program odpověď. Fakulta pak používat tyto otázky k určení důrazem na konkrétní témata.

&nbsp

Hlavní témata patří:

 • návrat rozklad na alfa-a beta napříč spektrem zajišťovacích strategií fondu obchodování za použití sofistikovaných statistických metod
 • přetrvávání alfa, zda věk, kapitálové toky, a velikost zranění alfa
 • jak pobídky manažerů (delta call opce smlouvy motivační poplatek ") se vztahují k budoucí výkonnosti
 • za následek změnu očekávání investorů a regulaci (SKIPCP III)
 • co futur e průmyslu může být, vzhledem k repliky nebo klony, které jsou nabízeny.


Výhody


Výhody pro účastníky


Program vychází z nejnovějších výzkumů prováděných jak na London Business School a dalších předních univerzit, a reflektuje nejnovější myšlení dává vám odborné náskok.

 • rozmanitost účastníků kurzu znamená, že získá skutečně mezinárodní pohled na různé problémy týkající se zajišťovacích fondů
 • skutečné případy životního pojištění a interakce s účastníky z celého světa poskytují nový pohled
 • vybudovat síť jako účastníci programu jsou aktivní v průmyslu dnes a bude i nadále skvělé kontakty
 • získat na akademické a praktické postřehy pro dosažení vyváženého pohledu
 • setkat se a diskutovat Poslední otázky a vývoj v odvětví zajišťovacích fondů s předními akademiky a profesionály.

Výhody pro sponzory a zaměstnavatelů


Přední obchodní školy školení přináší solidní technické znalosti pro vaši organizaci.

 • praktických programů přinést okamžité výhody: účastníci programu budou moci uplatnit to, co se naučili, jakmile se vrátím do kanceláře
 • učení spolu s dalšími průmyslovými subjekty a diskutovat o reálných věcech životního pojištění jim umožní získat nové poznatky o tom, jak řešit výzvy a problémy.

&nbsp

Cílová skupina


Většina účastníků bude mít nějaké předchozí znalosti zajišťovacích fondů a jejich investiční styly, obchodní strategie, struktury a metody kompenzace.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 22 více kurzů z London Business School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
3 dny
Kombinované
Price
3,350 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date