Program přehled


Upozornění: Tento program byl dříve znám jako stavební organizace zaměřené na zákazníka

Tento marketingový program vybavuje manažery z obou marketing a non-marketingové funkce potřebné základní marketingové nástroje a znalosti nutné k jejich realizaci strategického růstu v rámci firmy.

Účast v tomto programu, marketing vám pomůže navrhnout, realizovat a vyhodnotit zákaznicky orientované marketingové strategie tím, že vám poskytují hodnoty pro zákazníka v celé organizaci, vytvořit integrované řešení, přes funkční sila, odlišit se napříč všemi styčnými body, a zachytit dlouhodobou hodnotu od zákazníků.

Některé z oblastí, na které se vztahuje tato marketingový program pořádají s cílem poskytnout zákazníkům hodnotu založenou inovační, strategické pozice značky, soutěží na zkušenosti zákazníků a ziskovosti zákazníků management.

Tento marketingový program vyhovuje marketingové praktiky hledá booster na současnou nejlepší praxi v oblasti marketingu. Generálních ředitelů a vedoucích pracovníků, kteří požadují solidní pochopení toho, jak marketing je nejlepší využít přinést hodnotu pro jejich zákazníky a bottom-line.

Obsah

Zaměřené na zákazníka Marketing: klíčem k zisku vám poskytne komplexní základy v klíčových marketingových nástrojů a znalostí, což vám umožní účinněji přispívat celý podnik. Program je zaměřen na:

  • Vybudování zákazníka organizace zaměřené na
  • Správa zákazníků
  • Konkurenční strategicky
  • Postavení značky
  • Pochopení chování spotřebitele, výzkum trhu,
  • Zachycení hodnoty
  • Živé případě
  • Pre-audit programu

Cílová skupina

Zaměřené na zákazníka Marketing: klíčem k zisku marketingový program vyhovuje practitio partnery, kteří chtějí hlouběji strategické příspěvky a získat booster na současnou nejlepší praxi. Kromě toho bude také vyhovovat generálních ředitelů a vedoucích pracovníků, kteří požadují solidní znalosti o tom, jak je nejlépe využít marketing přinést hodnotu pro jejich zákazníky a bottom-line.


Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 22 více kurzů z London Business School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
5 dny
Kombinované
Price
5,450 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date