Zdravotní a sociální péče, 1. a 2. ročník univerzity (úroveň 4 a 5)

Všeobecné informace

Popis programu

Kurz vysokoškolské zdravotní a sociální péče na úrovni 4/5 je kurz 240 kreditů, který je určen k rychlému sledování studentů do posledního ročníku přidruženého vysokoškolského titulu v oboru zdravotnictví a sociální péče, přičemž závěrečný roční doplňkový stupeň lze dokončit na UK University na akademické půdě nebo prostřednictvím dálkového studia.

Moduly a úkoly na úrovni 4 tohoto kurzu jsou ekvivalentní prvnímu ročníku vysokoškolského studia a moduly a úkoly na úrovni 5 jsou ekvivalentní druhému ročníku vysokoškolského studia .

Tento kurz se skládá ze šesti modulů a úkolů úrovně 4 (120 kreditů) a pěti modulů a úkolů úrovně 5 (120 kreditů). Pokud se student rozhodne studovat pouze na úrovni 4, obdrží 120 kreditů a může požádat o výjimku z první ročník vysokoškolského studia.

Každý modul se skládá z přibližně 40 hodin výuky materiálu s vedením a dalších 30-50 hodin volitelného učebního materiálu. Tyto materiály zahrnují doporučené cvičení, doporučená čtení a internetové zdroje.

Kurzovné

Poplatek za společné přihlášení do kurzů úrovně 4 a úrovně 5 je 8500 GBP online studium a. 12 000 £ za studium kampusu. Alternativně se studenti mohou zaregistrovat na jednu úroveň (úroveň 4 nebo 5) po 5400 GBP za online studium nebo 9000 GBP za studium na akademické půdě .

Studenti mohou platbu provést jedním z následujících způsobů:

 • Kreditní nebo debetní karta
 • bankovní převod
 • Bezúročné měsíční splátky
 • Paypal
 • západní unie

Co je zahrnuto v ceně mého kurzu?

 • Veškerý materiál kurzu, včetně online modulů a písemných úkolů
 • Osobní poradce s 1-2-1 Skype relácí
 • Vyhrazená podpora studentů
 • Přístup na online fórum sociálního učení
 • Přiřazení a zpětná vazba
 • ZDARMA NUS Extra karta v hodnotě 19,90 GBP
 • ZDARMA notebook
 • Zdarma životopis psaní nápovědy po dokončení kurzu

Doplnění univerzity

Pokud se rozhodnete doplnit úplný vysokoškolský titul na akreditované univerzitě ve Velké Británii, náklady jsou uvedeny níže. Níže uvedené náklady platí pouze pro distanční vzdělávání / online. Máte možnost dokončit na akademické půdě; náklady se budou lišit podle toho, na které univerzitě jste se rozhodli dokončit poslední ročník.

Univerzita Anglia Ruskin

 • Management a Leadership in Health and Social Care (top-up) BSc (Hons)

Univerzita v Derby

 • Integrativní zdravotní a sociální péče (doplnění) BSc (Hons)

Mám nárok na tento program?

Chcete-li se přihlásit na kurz úrovně 4, musíte mít nejméně 18 let a mít úplné střední vzdělání. Před zapsáním do kurzu úrovně 5 musíte dosáhnout úrovně 4 nebo ekvivalentu.

Modul úrovně 4

Akademické studijní dovednosti

Cílem tohoto modulu je umožnit studentům rozvíjet potřebné dovednosti a porozumění, aby mohli efektivně studovat v rámci vysokoškolského vzdělávání. To studentům umožní získat potřebné schopnosti reflexivního a kritického myšlení potřebné k dosažení individuálního učebního potenciálu.

Komunikace ve zdravotnictví a sociální péči

 • Cílem tohoto modulu je rozvíjet povědomí studenta o různých formách komunikace používaných v prostředí zdravotní a sociální péče a jejich významu pro efektivní poskytování služeb.

Úvod do zdravotní politiky

Cílem tohoto modulu je rozvíjet povědomí studentů o různých vlivech na zdravotní péči a jejich vlivu na rozvoj politiky. Hodnocení politiky zdravotní péče umožní studentům prozkoumat, jaké jsou klíčové současné problémy pro ty, kdo vytvářejí politiku, poskytovatele a ty, kteří dostávají podporu.

Reflexní praxe

Tento modul je navržen tak, aby seznámil studenta s reflexivní praxí ve všech jejích formách. Úvahy o praxi a v praxi jsou důležitými pojmy ve zdravotnictví a sociální péči, které se promítají do myšlenky propojení vlastního vývoje s praxí.

Řízení lidí ve zdravotnictví a sociální péči

Cílem tohoto modulu je umožnit studentům porozumět procesům zapojeným do náboru, řízení a rozvoje lidí na pracovišti zdravotní a sociální péče. V tomto modulu budou studenti zkoumat procesy spojené s řízením jednotlivců na pracovišti zdravotní a sociální péče a jak usnadnit změnu v organizaci.

Sociologie: Koncepty ve zdraví a špatném zdraví

Cílem tohoto modulu je, aby studenti získali porozumění sociologickým konceptům zdraví a špatného zdraví a jejich aplikaci v praxi péče ve zdravotní a sociální péči. Umožní studentům pochopit podstatu současné společnosti a její vlivy na vnímání zdraví a špatného zdraví. Studenti prozkoumají strukturu společnosti z hlediska věku, pohlaví, etnického původu, sociální třídy, rodiny a domácností a jejího dopadu na zdraví a pohodu.

Modul úrovně 5

Zásady podporující zdraví a sociální péči

Všichni odborníci na zdravotnictví a sociální péči mají profesionální kodexy chování. Cílem tohoto modulu je rozvíjet porozumění hodnotám, teoriím a politikám podporujícím praxi v oblasti zdravotní a sociální péče a mechanismům, které existují k podpoře dobré praxe v tomto odvětví.

Řízení kvality ve zdravotnictví a sociální péči

Kvalita je základní součástí služeb zdravotní a sociální péče a konceptem s mnoha různými interpretacemi a perspektivami. Cílem tohoto modulu je, aby si studenti osvojili chápání různých pohledů na kvalitu služeb zdravotní a sociální péče a jak se hodnotí, aby se zmocnili a zapojili uživatelé služeb.

Výzkumný projekt

Tento modul si klade za cíl rozvíjet dovednosti studenta nezávislého šetření a kritické analýzy prováděním malého pilotního šetření, které má přímý význam pro jejich program vysokoškolského vzdělávání nebo profesní rozvoj.

Partnerství ve zdravotnictví a sociální péči

Cílem tohoto modulu je umožnit studentům rozvíjet pochopení důležitosti pozitivní práce ve spolupráci s ostatními ve zdravotnictví a sociální péči. Studenti prozkoumají povahu partnerství na třech úrovních. Nejprve prozkoumají partnerství s uživateli služeb, která jednotlivcům umožňují činit informovaná rozhodnutí a podporovat nezávislost. Zadruhé zváží partnerství mezi různými odborníky v oblasti zdravotní a sociální péče a prozkoumá meziagenturní práci. Nakonec studenti prozkoumají organizační partnerství a prozkoumají různé způsoby společné práce.

Práce s uživateli služeb se složitými potřebami

Cílem této jednotky je pomoci studentům porozumět otázkám zdraví, zdravotního postižení a nemoci a tomu, jak mohou zdravotničtí pracovníci zmocnit osoby se složitými fyzickými a duševními potřebami k určení vlastní péče.

Kariérní cesta

Úspěšné absolvování celého kurzu zdravotní a sociální péče úrovně 4/5 a závěrečného roku akreditovaného bakalářského studijního programu bude odrazovým můstkem k profesionální kariéře ve zdravotnictví a sociálních službách. Kurz sdružuje teorii a praxi pro ty, kteří chtějí pracovat s lidmi v pečujícím prostředí. Je vhodný jako základna pro ty, kteří se chtějí přestěhovat do některého z mnoha zdravotnických nebo sociálních profesí, nebo pro ty, kteří chtějí udržet své možnosti otevřené.

Jak dlouho to trvá?

Studenti se mohou učit tempem, které jim vyhovuje. Se ZIS neexistují žádné časové limity ani termíny. Studenti mohou moduly studovat v libovolném pořadí a kdykoli.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a profession ... Čtěte více

Affordable study programmes with exclusive online modules fast-tracking learners to a University qualification. Whether you are looking to enhance your skills, improve your team or pursue a professional education, the Kingsgate International College’s learning pathways can provide you with all you need. The Kingsgate International College delivers on Campus or online university pathway programmes with full Undergraduate and Postgraduate Diploma Awards to learners from all corners of the world. Learners can fast track their way through to a UK University Qualification on campus or by distance learning. Méně