Zimní kurz mladých studentů pro mládež

Loxdale English Centre

Popis programu

Read the Official Description

Zimní kurz mladých studentů pro mládež

Loxdale English Centre

Náš oblíbený kurz zimních mladých studentů je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Děti starší 12 let se mohou zapojit do našeho kurzu, pokud jim jejich rodiče dovolí, aby chodili sama od školy. Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - abyste se ujistili, že budete mluvit anglicky.

Poskytujeme bezpečné, dobře strukturované a živé prostředí, kde je spousta smíchu a zábavy a může zaručit, že dospívající opravdu budou mít nádherný čas!

Lekce angličtiny

Nabízíme vysoce kvalitní anglické jazykové kurzy pro každou úroveň angličtiny - od začátečníků až po pokročilé. Naše třídní rozměry zajistí, že při studiu angličtiny s námi získáte individuální pozornost a odbornou výuku.

Během výuky se zaměříte na zdokonalování angličtiny ve všech klíčových oborech mluvení, čtení, psaní, poslechu a samozřejmě gramatiky. Naši skvělí učitelé se ujistěte, že budete tvrdě pracovat ve třídě, dozvíte se hodně během vašeho času v Loxdale a bavte se!

Budete mít také příležitost dozvědět se trochu víc o Velké Británii, protože každý týden studenti mají lekce, které zkoumají britskou kulturu. Dozvíte se také o místech, která navštívíte během víkendových výletů.

Sociální aktivity

Pro naše mladé studenty nabízíme vzrušující program odpoledních a večerních společenských aktivit. Všechny aktivity a výlety jsou pod dohledem a vyučovány našimi zaměstnanci.

Když nemáte lekce, můžete si vybrat z různých činností, jako jsou hodiny zpěvu, zdobení dortů, kuchařství, umění, filmy, stolní hry a sporty včetně fotbalu, volejbalu, badmintonu a stolního tenisu. K dispozici jsou také návštěvy Royal Pavilion, Sealife Center, Marina, pláže a místních muzeí, které si můžete vychutnat.

A večer je tady co dělat. Kvízy, sporty, týmové hry, filmy, společenské večery, bowling, kino, karaoke, talent show, grilování a mnoho dalších.

O víkendu se můžete připojit k jednomu z našich výletů do míst jako Londýn, Bath, Portsmouth, Oxford, Cambridge a Windsor. Je opravdu něco pro každého!

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 16, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
2 - 6 týdnů
Denní studium
Price
Cena
- Cena závisí na typu ubytování a délce pobytu.
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Brighton, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Brighton, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu