Náš oblíbený kurz zimních mladých studentů je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Děti starší 12 let se mohou zapojit do našeho kurzu, pokud jim jejich rodiče dovolí, aby chodili sama od školy. Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - abyste se ujistili, že budete mluvit anglicky.

Poskytujeme bezpečné, dobře strukturované a živé prostředí, kde je spousta smíchu a zábavy a může zaručit, že dospívající opravdu budou mít nádherný čas!

Lekce angličtiny

Nabízíme vysoce kvalitní anglické jazykové kurzy pro každou úroveň angličtiny - od začátečníků až po pokročilé. Naše třídní rozměry zajistí, že při studiu angličtiny s námi získáte individuální pozornost a odbornou výuku.

Během výuky se zaměříte na zdokonalování angličtiny ve všech klíčových oborech mluvení, čtení, psaní, poslechu a samozřejmě gramatiky. Naši skvělí učitelé se ujistěte, že budete tvrdě pracovat ve třídě, dozvíte se hodně během vašeho času v Loxdale a bavte se!

Budete mít také příležitost dozvědět se trochu víc o Velké Británii, protože každý týden studenti mají lekce, které zkoumají britskou kulturu. Dozvíte se také o místech, která navštívíte během víkendových výletů.

Sociální aktivity

Pro naše mladé studenty nabízíme vzrušující program odpoledních a večerních společenských aktivit. Všechny aktivity a výlety jsou pod dohledem a vyučovány našimi zaměstnanci.

Když nemáte lekce, můžete si vybrat z různých činností, jako jsou hodiny zpěvu, zdobení dortů, kuchařství, umění, filmy, stolní hry a sporty včetně fotbalu, volejbalu, badmintonu a stolního tenisu. K dispozici jsou také návštěvy Royal Pavilion, Sealife Center, Marina, pláže a místních muzeí, které si můžete vychutnat.

A večer je tady co dělat. Kvízy, sporty, týmové hry, filmy, společenské večery, bowling, kino, karaoke, talent show, grilování a mnoho dalších.

O víkendu se můžete připojit k jednomu z našich výletů do míst jako Londýn, Bath, Portsmouth, Oxford, Cambridge a Windsor. Je opravdu něco pro každého!

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Loxdale English Centre »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
2 - 6 týdnů
Denní studium
Price
- Cena závisí na typu ubytování a délce pobytu.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date