Keystone logo

3 Certifikát na pokročilé úrovni Programy v Potravinářství a nápojářství 2024

Filtry

Filtry

  • Certifikát na pokročilé úrovni
  • Potravinářství a nápojářství
Studijní obory
  • Potravinářství a nápojářství (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Certifikát na pokročilé úrovni Programy v Potravinářství a nápojářství

Pokročilý certifikát se obvykle získává jako součást programu zaměřeného na netradiční studenty liberálních umění nebo profesionály, kteří mají magisterský titul a doufají, že zlepší jejich profesní rozvoj. Délka certifikátových programů se liší, ale většina je dokončena v jednom až dvou letech.

Co je pokročilým certifikátem v oboru potravin a nápojů? Také známé jako programy řízení pohostinství, tyto nabídky jsou zaměřeny na profesionály a aspirující profesionály v restauračním průmyslu, kteří chtějí zvýšit své znalosti o kuchyni a roli piva, vína a destilátů v restauračním zážitku. Kurzy mohou zahrnovat párování jídla a vína, řízení nápojů, profesionální pečení a kuchyně světa.

Pokročilé certifikáty v potravinářských a nápojových studiích typicky odkázaly na řadu praktických dovedností, které jsou užitečné i za kariéru v kulinářském průmyslu. Studenti se mohou naučit rozpočet, aplikovat analýzu při řešení problémů a prokázat pokročilé dovednosti v plánování.

Řízení pohostinství má tendenci být oblíbeným programem nabízeným na různých mezinárodních školách; náklady se mezi institucemi liší. Doporučuje se, aby studenti kontaktovali každou školu přímo a informovali se o školných a registračních nákladech.

Mnoho zajímavých kariérních příležitostí může být otevřeno těm, kteří mají pokročilé certifikáty v potravinářských a nápojových studiích, často v celosvětovém měřítku. Názvy pracovních míst se mohou pohybovat od vinařského serveru, pohostinského manažera, manažera nápojových služeb a autora kuchařských knih k šéfkuchařům. Studenti obvykle opouštějí tyto programy s pochopením současných trendů v potravinářském a nápojovém průmyslu a schopností aplikovat tyto znalosti na různorodé a rychle se pohybující pracoviště.

Kurzy pro pokročilé certifikáty v oboru potravin a nápojů jsou nabízeny mezinárodně, a to jak na plný nebo částečný úvazek. Chcete-li najít tu nejlepší školu, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.