Keystone logo

Filtry

 • Pokročilý vysokoškolský titul
 • Itálie
Studijní obory
  Administrativa (0)Architektura (0)Biologie (0)Obchodní podnikání (0)Turismus a pohostinství (0)Design (0)Doprava a Logistika (0)Ekonomika (0)Energetika (0)Environmentální vědy (0)
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

3 Pokročilý vysokoškolský titul Programy v Brescia, Itálie pro 2024

  Popular study format

  Pokročilý vysokoškolský titul Programy v Brescia, Itálie

  Brescia má skvělou důstojnost kvůli tomu, že vysoce hodnoceny univerzity Itálie, a jeho slavný atmosféru pro vývoj intenzivně vysokou kulturu pro výzkum. Jedná se o jedinečný zážitek studovat v nejstarší v Itálii centra Brescia, který je populární po celém světě.

  Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

  Pokročilé diplomy jsou programy, které poskytují studentům soustředěné vzdělávání v oblasti jejich zaměření. Vydělávat Advanced Diploma může pomoci studentům nárok na určité povolání nebo k jeho úpravě pro další studium ve svém zvoleném oboru.