American Indian College

Úvod

American Indian College (AIC) byla původně založena v roce 1957 misionářem Alta Washburnem, který viděl velkou potřebu připravit domorodé Američany na službu církvi. Během svých let vývoje AIC úspěšně přidala titul Associates v oboru podnikání a bakalářský titul v oboru vzdělávání. V roce 2016 AIC uzavřela partnerství s Southwestern Assemblies of God University (SAGU) ve Waxahachie v Texasu a stala se SAGU AIC.

SAGU AIC je jediný celonárodní areál křesťanské univerzity, který slouží především studentům původních Američanů. Administrativa, učitelé a zaměstnanci AIC jsou nadšeni vybavováním nové generace vůdců. SAGU AIC se zavázala k akademickému, profesionálnímu a duchovnímu rozvoji každého studenta.

Mezi absolventy SAGU AIC dnes patří pastoři, pedagogové, obchodní profesionálové, kmenoví vůdci a další, kteří přinášejí pozitivní změny ve svých komunitách. Historie společnosti SAGU AIC je spojena s vášnivou vizí, společným úsilím, efektivitou služby a misí a akademickým růstem, aby vyhověla jejím institucionálním cílům.

Místa

  • North 15th Avenue,10020, 85021, Phoenix

Otázky