Keystone logo

2 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Přírodní vědy Biologie 2024

Filtry

Filtry

  • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
  • Přírodní vědy
  • Biologie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Přírodní vědy Biologie

Associate of Applied Science je často užitečný pro dospělé, kteří již mají kariéru, ale chtějí pokračovat v jiných odvětvích, získat technické dovednosti nebo uspokojit požadavky na vzdělání v oblasti propagace. Při denním studiu mohou studenti dokončit své programy za dva roky nebo méně, což je životaschopnou volbou pro rušné profesionály.

Co je spolupracovníkem aplikované vědy v biologii? Pokrývat témata jako jsou organismy, růst, zdraví, anatomie a evoluce, tento program poskytuje náhled do stavebních kamenů života. Kurz může zahrnovat biologickou vědu, genetiku, obecnou chemii, statistiky pro přírodní vědy, buněčnou biologii a počet. Vědecká metoda hraje ústřední roli, neboť se studenti naučí vytvářet a testovat teorie. Laboratorní práce obvykle tvoří část požadované studie a někteří studenti mohou mít možnost samostatného výzkumu a seminářů.

Studenti biologie zpravidla zpřesňují své výzkumné a analytické dovednosti, které jsou nezbytné k identifikaci problémů a navrhování testovatelných řešení. Organizační schopnosti mohou být také posíleny, což vytváří dobře zaokrouhlené zaměstnance.

Náklady jsou ovlivněny umístěním a délkou programu. Může se týkat ubytování, knihy a další poplatky. Studenti by měli vždy kontaktovat školy, které mají zájem, o určení specifických informací o nákladech.

Absolventi sdružení aplikovaných věd v biologii jsou často prezentováni s širokou škálou pracovních příležitostí ve zdravotnictví, výzkumu a vzdělávacím prostředí. Na straně vědy a výzkumu mohou někteří volit jako mikrobiologa, konzervativce, pomocného výzkumníka a farmakologa. Někteří si mohou vybrat práci jako vědecký spisovatel, specialista na podporu produktů nebo veterinář. S další studií se mnoho studentů rozhodne stát se učiteli nebo profesory v závislosti na úrovni vzdělání.

Biologie je oblast, která je použitelná v mnoha průmyslových odvětvích a otevírá dveře, které vás mohou zajímat. Najděte dnes správnou školu a program a vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.