Keystone logo

2 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Design Design 2024

Filtry

Filtry

 • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
 • Design
 • Design
Studijní obory
 • Design (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Design Design

  Potenciální studenti mohou předat své vzdělání získáním titulu spolupracovníka. Tento studijní program trvá obvykle dva roky, kdy jsou studenti zapsáni do tříd na plný úvazek.

  Co je spolupracovníkem aplikované vědy v designu? Tento titul spolupracovníka bude zahrnovat třídy v high-end software a naučí studenty mnoho aspektů designu, jako jsou textury, světla a modelování. Tam mohou být také třídy na natáčení živé akční záběry a složení charakteru pro animaci. K dispozici jsou také jiné typy učebních tříd. Studenti by měli očekávat další třídy související s počítačem spolu s matematickými a vědními předměty. Požadavky na absolvování studia mohou zahrnovat také všeobecné vzdělávací kurzy a volitelné předměty.

  Existuje mnoho výhod pro získání spolupracovníka aplikované vědy v designu. Stupeň pomůže absolventům najít vyšší platovou práci než ti, kteří nemají vyšší vzdělání. Více pracovních příležitostí je k dispozici i osobám s přiděleným vzděláním.

  Náklady na spolupracovník aplikované vědy v designu se budou lišit v závislosti na instituci nabízející kurzu. Délka studia a oblast zaměření také určí náklady na vzdělávání studenta. Zájemci by měli kontaktovat své budoucí školy za informace o školném a poplatcích.

  Stupeň designu může otevřít dveře pro několik kariérních příležitostí. Tam jsou práce v televizi a filmu, stejně jako interaktivní média. Jiné pozice, které absolventi mohou sledovat, patří grafický designér, webdesigner, umělecký ředitel nebo umělec rozvržení. Počítačové umělci a ilustrátoři často mají designový titul. Absolventi mohou vybudovat kariéru v technických a tvůrčích oborech s využitím dovedností a znalostí, které získají během svého vzdělávání.

  Poté, co budoucí studenti najdou školu a program, který splní jejich potřeby, mohou se přihlásit různými způsoby, včetně on-line. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.