Keystone logo

0 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Humanitní vědy Filozofie 2024

Filtry

Filtry

  • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
  • Humanitní vědy
Studijní obory
  • Humanitní vědy (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

Clear filters

Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Humanitní vědy Filozofie

Spolupracovník aplikovaných věd (AAS) je program, který je určen k přípravě studentů na entry-level práci. Stupeň často zahrnuje mnoho práce v laboratoři a / nebo hands-on instrukce, na rozdíl od dopisní papíry nebo přednášky. Studenti, kteří sledují tento program obvykle chtějí získat práci hned a nemusí mít plány na další své vzdělání v ústavu.

Co je Spolupracovník aplikovaných věd v míry umění? Tento titul vysokoškolské vzdělání je určen pro kreativní typy, kteří chtějí budovat své dovednosti set v uměleckém světě. Každý program se bude lišit, a někteří se zaměří na přehledem umění. Student jsou obvykle schopny pracovat s různými formami, ale také mohou zaměřit na jednom oboru. Speciality často zahrnují animaci, design, fotografování, vizuální efekty, sochařství, ilustrační, natírání, a kulinářské umění.

Program přidruženém může být prospěšné pro ty, kteří jsou lepší na praktické vzdělávání.Pro ty, kteří nechtějí strávit roky ve škole a chtějí začít vydělávat peníze hned, může tento typ programu, připravit je na pracovním světě.

Náklady spojené s vydělávat stupeň přidruženého může lišit trochu z jednoho místa na druhé. Stupeň je nabízen v různých mezinárodních škol, tak nákladové faktory zahrnují umístění instituce, trvání programu, a všechny potřebné zásoby. Studenti by měli zeptat na školu přímo o školné, poplatky, a dalších souvisejících nákladů.

Vydělávat spolupracovník aplikovaných věd v míry umění může připravit absolventy pro práci ve svém oboru. Většina absolventů začne na pozicích vstupní úrovně, ale po čase, a poté, co se osvědčily, mohou se stát nárok na vyšší platební pozice. Pracovní místa k dispozici, závisí na jednotlivce zaměření studia, jako je fotografování, sochařství, a kulinářské umění.

Udělejte první krok v nastartování své nové kariéry.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.