We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Keystone logo

15 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Management Management 2024

Filtry

Filtry

 • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Management Management

  Spolupracovník aplikovaných věd stupně je vysokoškolák akademický titul sledovaný vysokoškoláků. Program obvykle trvá dva roky a po celou dobu, studenti absolvovat kurzy jsou specifické pro jejich vybrán hlavní připravit se na jejich kariéry.

  Co je přidružený aplikovaných věd v managementu? V tomto typu řízení programu, mohou studenti zkoumat různé praktické obchodní koncepty. Mohou se podívat na různé typy problémů, manažeři čelí dnes v různých podniků a průmyslových odvětví. Studenti v těchto programech může navíc dozvědět o různých řídících funkcí, jako je například režie, plánování a organizování. Mohou také získat vedení, komunikace a motivace dovednosti. V závislosti na programu, důraz může být kladen na celkové řízení nebo konkrétní odvětví jako je například zdravotní služby, stavebnictví, prodejů, energie nebo pohostinství.

  Vydělávat spolupracovník titul v oboru řízení je výhodný cíl pro absolventy dosáhnout.Učení, jak vést jako manažer je velmi cenné a může být velmi užitečné, pokud jde o pokračování úspěšné uplatnění.

  Každá škola je jiná. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby výzkum různé programy a jejich náklady, aby získali představu o tom, kolik budete muset zaplatit školné. Výzkum je také užitečné pro učení o konkrétních detailech programu.

  Absolventi s Associate of Applied Science v řízení může sledovat celou řadu různých manažerských pozicích v různých průmyslových odvětvích. Možné tituly pracovní zahrnovat zdravotní služby manažer, manažer pohostinství a stavbyvedoucího. Stavební manažeři jsou odpovědné za koordinaci, plánování a vedení různých typů stavebních projektů. Projekty by mohly zahrnovat obytných a komerčních budovách, mostů, škol a silnic. Obchodní manažeři jsou zodpovědné za řízení aktivit prodejních týmů.

  Pro některé studenty a profesionály, on-line stupňů poskytují způsob, aby se vešly do učení nabitý program. Chcete-li se dozvědět více, hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.