Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 15 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Management 2023

15 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Management 2023

Přehled

Spolupracovník aplikovaných věd stupně je vysokoškolák akademický titul sledovaný vysokoškoláků. Program obvykle trvá dva roky a po celou dobu, studenti absolvovat kurzy jsou specifické pro jejich vybrán hlavní připravit se na jejich kariéry.

Co je přidružený aplikovaných věd v managementu? V tomto typu řízení programu, mohou studenti zkoumat různé praktické obchodní koncepty. Mohou se podívat na různé typy problémů, manažeři čelí dnes v různých podniků a průmyslových odvětví. Studenti v těchto programech může navíc dozvědět o různých řídících funkcí, jako je například režie, plánování a organizování. Mohou také získat vedení, komunikace a motivace dovednosti. V závislosti na programu, důraz může být kladen na celkové řízení nebo konkrétní odvětví jako je například zdravotní služby, stavebnictví, prodejů, energie nebo pohostinství.

Vydělávat spolupracovník titul v oboru řízení je výhodný cíl pro absolventy dosáhnout.Učení, jak vést jako manažer je velmi cenné a může být velmi užitečné, pokud jde o pokračování úspěšné uplatnění.

Každá škola je jiná. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby výzkum různé programy a jejich náklady, aby získali představu o tom, kolik budete muset zaplatit školné. Výzkum je také užitečné pro učení o konkrétních detailech programu.

Absolventi s Associate of Applied Science v řízení může sledovat celou řadu různých manažerských pozicích v různých průmyslových odvětvích. Možné tituly pracovní zahrnovat zdravotní služby manažer, manažer pohostinství a stavbyvedoucího. Stavební manažeři jsou odpovědné za koordinaci, plánování a vedení různých typů stavebních projektů. Projekty by mohly zahrnovat obytných a komerčních budovách, mostů, škol a silnic. Obchodní manažeři jsou zodpovědné za řízení aktivit prodejních týmů.

Pro některé studenty a profesionály, on-line stupňů poskytují způsob, aby se vešly do učení nabitý program. Chcete-li se dozvědět více, hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

 • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
 • Management
 • Management
Studijní obory
 • Management (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát