Keystone logo

1 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Architektura Technické kreslení v Littleton, Spojené státy americké pro 2024

Filtry

Filtry

 • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
 • Spojené státy americké
 • Architektura
 • Technické kreslení
Studijní obory
 • Architektura (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular study format

  Popular education type

  Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Architektura Technické kreslení

  Littleton, Colorado je 20. nejlidnatější město ve státě a domov pro 41.000 obyvatel. Jeho sestra město je Bega, Austrálie a má instituce v rámci svých hranic s více v těsné blízkosti.

  Programy technického kreslení se zaměřují na potřebné dovednosti pro vytváření přesných technických výkresových a návrhových dokumentů. Kromě praktické práce na zlepšení uměleckých dovedností studenti také studují technickou stránku designu a učí se komentovat technické výkresy pro efektivní použití jako vodítka v procesu tvorby.

  USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

  Spolupracovník aplikovaných věd dává studentům solidní základy v obou specializovaných kariéry přípravou a všeobecným vzděláváním. Studenti hledají rychlou cestu do pracovního procesu může navštěvovat školu na plný úvazek a dokončit svůj program za dva roky.