Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte násobek Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Lafayette, Spojené státy americké 2023/2024

1 Diplomovaný specialista aplikovaných věd Programy v Lafayette, Spojené státy americké 2023/2024

Přehled

Lafayette město je čtvrtý největší ve státě Louisiana. To je hlavní turistické centrum především vůči kreolský a Cajun kultur, které mají významný vliv v regionu. Město má čtyři instituce vyššího vzdělávání, které nabízejí programy v architektuře a kojení mezi mnoha ostatními.

USA zůstávají nejoblíbenější destinací pro zahraniční studenty na světě. Univerzity v USA dominují světovému žebříčku a země také nabízí širokou škálu vzrušujících studijních míst. Státní univerzitní systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusů rozmístěných po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Spolupracovník aplikovaných věd dává studentům solidní základy v obou specializovaných kariéry přípravou a všeobecným vzděláváním. Studenti hledají rychlou cestu do pracovního procesu může navštěvovat školu na plný úvazek a dokončit svůj program za dva roky.

Přečtěte si více

Filtry

  • Diplomovaný specialista aplikovaných věd
  • Spojené státy americké
Studijní obory
    Administrativa Architektura Biologie Obchodní podnikání Turismus a pohostinství Design Ekonomika Energetika Environmentální vědy Filozofie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát