Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 29 Diplomovaný specialista umění Programy v Umění 2023

29 Diplomovaný specialista umění Programy v Umění 2023

Přehled

Získání titulu Associate of Arts obvykle vyžaduje dva roky vzdělání. Přidružené programy jsou nabízeny na většině vysokých škol v rámci komunity a dokončení jednoho potvrzuje, že jste kvalifikovaní pro některé pracovní pozice v dokončeném oboru.

Co je sdružení umělců ve výtvarném umění? Program výtvarného umění představí studentům základní principy výtvarné tvorby. Studenti se často naučí základní dovednosti v kompozici, teorii barev a perspektivě, stejně jako poměr a gesto. Kurzy se mohou zaměřit také na psaní a literaturu. Studenti se mohou naučit náležitě vykonávat své nápady pomocí různých stylů a technik. Všechny tyto dovednosti musí být účinně demonstrovány v práci studenta při vytváření portfolia.

Student, který absolvuje sdružení umělců ve výtvarných uměních, bude schopen dát své nápady do podoby, ať už je to socha, kresba, psaní nebo malba. Budou schopni vnímat používání těchto principů a stylů i v práci jiných umělců. Většina nových technik se otevře, protože student zvládne základní formy.

Náklady spojené s výkonem tohoto titulu se budou lišit v závislosti na škole a vaší finanční pomoci a stipendijním postavení.

Pokud získáte uměleckého kolegou ve výtvarném umění, budete mnohem více praktičtější a umělejší než umělec. Pokud vyrábíte a prodáváte umělecká díla, vaše příležitosti se jistě zvýší s vaší úrovní dovedností. Ti, kteří jsou kvalifikovaní ve výrobě umění, mohou rovněž zvážit výuku výuky základních nebo elementárních výtvarných umění. Pokračování ještě dalšího stupně otevře více dveří pro umělecké projekty nebo výuku. Přesné skicování a kreslení čísel se hodí v mnoha profesích, zvláště pokud je odborník dobře vycvičen.

Online kurzy v oblasti výtvarného umění nabízejí jiný druh instrukcí než vaše typická třída vysokých škol. Jsou snadno přístupné a mnohem pružnější s rušným programem. Chcete-li začít s kurzem, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Diplomovaný specialista umění
  • Filozofie
  • Umění
Studijní obory
  • Filozofie (29)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát