Keystone logo

40 Diplomovaný specialista přírodních věd Programy v Obchodní podnikání Obchodní administrativa 2024

Filtry

Filtry

  • Diplomovaný specialista přírodních věd
  • Obchodní podnikání
  • Obchodní administrativa
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (40)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Diplomovaný specialista přírodních věd Programy v Obchodní podnikání Obchodní administrativa

Spolupracovník vědy je obvykle dva roky program, který poskytuje znalosti v jedné řadě oblastí souvisejících s vědou. S mírou přidruženém podniku se mohou studenti buď začít hledat práci v oblasti jejich studia nebo převodu do bakalářského programu pro další vzdělávání.

Co je to Associate of Science in Business Administration? Tento program se často kombinuje všeobecné vzdělání s základních kurzů pro řízení podniku. Důraz je zaměřen na obchodní právo, řízení, etika, marketing, účetnictví a mezilidských vztahů. Každý program se bude lišit, ale příklady tříd mohou zahrnovat obecné psychologie, vysokoškolské matematiky, mikro- a makroekonomii, principy řízení, počítačové koncepty, etiku a sociální odpovědnost, finance, principy marketingu a reklamy.

Studenti, kteří sledují tento stupeň výhodu v tom, že získají efektivní řešení problémů a rozhodovací dovednosti, které vám pomohou ve všech oblastech života.Oni také vyvinout základní pochopení procesů souvisejících s podnikáním a postupy, které pomáhají s vedením a budoucí kariéru.

Náklady spojené s vydělávat tento stupeň se bude měnit v závislosti na celé řadě faktorů. Umístění a pověst školy a trvání programu jsou velké náklady úvahy. Studenti jsou vedeni k kontaktovat škol přímo se ptát na školné a poplatky.

Jedinci, kteří absolvují s mírou přidružený podnik bude mít nárok na pozicích vstupní úrovně v řadě kariéry. Některé oblasti, v nichž jsou k dispozici kariéry zahrnují komerční bankovnictví, finanční analýza, správu a informační podpory, analýzu obchodu, rozvoj podnikání, lidských zdrojů, finanční řízení podniku, správu výzkum, správu a neziskové organizace.Přidruženém podniku studijní také připravuje půdu pro budoucí vzdělávacích cílů, jako je bakalářský titul nebo Master of Business Administration, která obvykle vedou k vyšším pracovních míst úrovně.

Začít zkoumat Business Administration školy právě teď. Pomocí naší on-line databáze, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.