Keystone logo

7 Akademický kurz Programy v Automatizační Inženýrství 2024

Filtry

Filtry

 • Technologie
 • Automatizace
 • Automatizační Inženýrství
Studijní obory
 • Technologie (7)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  Akademický kurz Programy v Automatizační Inženýrství

  Fascinuje vás myšlenka vytvářet stroje a systémy, které dokážou pracovat samostatně s minimálním zásahem člověka? Automatizační inženýrství spojuje principy ze strojírenství, informatiky a informačních technologií za účelem vývoje inteligentních systémů, které dokážou plnit úkoly samy.

  Každý program může mít trochu jiný učební plán, ale existují některé základní předměty, které můžete očekávat, že prozkoumáte během svého titulu Automatizační inženýrství. Pravděpodobně se ponoříte do základů mechanického, elektrického a elektronického inženýrství. Navíc získáte příležitost studovat zajímavá témata, jako jsou řídicí systémy, robotika a dokonce umělá inteligence.

  Jako absolvent automatizační techniky můžete pracovat na návrhu a implementaci automatizovaných systémů. Pokud se více zajímáte o robotiku, můžete se věnovat kariéře robotického inženýra. Pro ty, kteří rádi programují, může být role programátora PLC nebo systémového integrátora ideální volbou.

  Prozkoumejte programy automatizačního inženýrství ještě dnes a začněte odměňující kariéru v této rychle se vyvíjející oblasti.