Belmont Abbey College

Úvod

Sídlí zde více než 1400 studentů

Belmont Abbey College je malá katolická benediktinská instituce svobodných umění. Nacházíme svůj střed v Ježíši Kristu a věříme ve rozvoj celého člověka - v mysli, těle a duchu.

Naším posláním je poskytnout vzdělání, které umožní našim studentům vést život bezúhonný, profesně uspět, stát se zodpovědnými občany a být požehnáním sobě i druhým.

1 500 let stará tradice

Společnost byla založena v roce 1876 benediktinskými mnichy a nadále oslavujeme 1500 let starou benediktinskou mnišskou tradici modlitby a učení. Ačkoli vycházíme z našich katolických, benediktinských tradic, vítáme rozmanité skupiny studentů bez ohledu na náboženskou příslušnost.

Zažijte jižní pohostinnost

Belmont Abbey College se nachází pouhých 10 mil západně od Charlotte v Severní Karolíně, je uvedena v národním registru historických míst. Opatství je jediná katolická vysoká škola mezi severní Virginií a Floridou.

Zveme vás k prozkoumání našich webových stránek, návštěvě našeho kampusu a připojení se k rodině Belmont Abbey College .

2020 Nejlepší jihovýchodní vysoké školy - Princetonská recenze

Společnost Cardinal Newman nazývá Belmont Abbey College jednou z nejlepších katolických škol v Americe, pokud jde o věrnost a cenovou dostupnost, a časopis First Things Magazine nedávno jmenoval Abbey America #1 „Škola na vzestupu, plná vzrušení“. Kromě toho jsme obdrželi „žebříček nejvyšší úrovně“ od US News and World Report a nedávno jsme jej od The Princeton Review pojmenovali „Nejlepší jihovýchodní vysoká škola“.

Prohlášení o poslání

Naším posláním je vzdělávat studenty ve svobodných uměních a vědách, aby ve všech věcech byl oslaven Bůh. V tomto úsilí nás vede katolická intelektuální tradice, apoštolská konstituce Ex Corde Ecclesiae a benediktinský duch modlitby a učení. Na příkladu benediktinské pohostinnosti vítáme rozmanitou skupinu studentů a poskytujeme jim vzdělání, které jim umožní vést život bezúhonný, profesně uspět, stát se zodpovědnými občany a být požehnáním sobě i druhým.

Prohlášení o víře

Belmont Abbey College nachází své centrum v Ježíši Kristu. Jeho světlem chápeme skutečný obraz a podobu Boha, k jehož životu je povolán každý člověk. Naším cílem je obnovit tuto podobu ve všech dimenzích života pro naše studenty a členy naší komunity prostřednictvím osnov a spolurukulárních programů excelence a ctnosti založených na svobodných uměních, jak se praktikují v katolické a benediktinské intelektuální tradici.

Dokonalostí a ctností rozumíme dovednosti, postoje a stabilní charakterové vlastnosti, které umožňují konzistentní praktikování dobra v celém rozsahu lidských činností (vědeckých, profesionálních, komunitních, osobních). Uznáváme, že každé pole má své vlastní standardy excelence, a snažíme se jich dosáhnout, vedeno touhou svatého Benedikta „aby ve všech věcech byl oslaven Bůh“.

Jako benediktinská instituce nacházíme tuto slávu zvláště odhalenou ve vývoji celého člověka, vedeného svobodnými uměními, jako zodpovědného správce správného, krásného a dobrého. Vítáme talenty všech, z jakéhokoli prostředí a tradice, kteří se zavázali podporovat tento rozvoj a přispívat k poslání vysoké školy. Členům Belmont Abbey College nabízíme prostředí a komunitu oživenou touto vizí, kde mohou pracovat na svém plném potenciálu.

Místa

  • 100 Belmont-Mt. Holly Road, 28012, Belmont

Otázky