Big Sandy Community and Technical College

Úvod

Big Sandy Community and Technical College ( BSCTC ) nabízí více než 25 akademických a technických programů ve čtyřech areálech (Prestonsburg, Pikeville, Paintsville a Hager Hill). Big Sandy Community and Technical College je jednou z 16 dvouletých vysokých škol v Kentucky Community and Technical College System (KCTCS). Je akreditován Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC). Naším cílem je připravit studenty na úspěšný přestup na čtyřleté vysoké školy v Kentucky nebo na okamžitý vstup do zaměstnání.

BSCTC nabízí kurzy v tradičním prostředí učeben a online prostřednictvím svého programu distančního vzdělávání. Dálkové studium je alternativou pro mnoho studentů, kteří se nemohou účastnit kurzů na akademické půdě kvůli konfliktům při plánování, péči o děti, práci nebo jiným závazkům. Prostřednictvím našeho partnerství s Kentucky Virtual Campus si můžete vybrat z více než 1100 kurzů a získat titul z pohodlí svého domova za zlomek nákladů jiných univerzit.

Nabízíme více než 200 pověření: přidružené tituly (Associate of Arts, Associate of Science, Associate of Applied Science v různých programech), diplomy a certifikáty. Vyberte si, která cesta je pro vás nejvhodnější, ať už jde o krátkodobý certifikát, který vás vrátí zpět k pracovní síle, nebo o přidružený titul, který vám poskytne začátek bakalářského titulu ze státní vysoké školy nebo univerzity.

Místa

  • Bert Combs Drive,1, 41653, Prestonsburg

Otázky