BMC International College

Úvod

BMC International College je registrována u Výboru pro soukromé vzdělávání (CPE) v rámci Enhanced Registration Framework. Jeho historie sahá až do doby, kdy jeho zakladatel zahájil soukromou školu s názvem Redhill Tutorial Institution v roce 1966. V průběhu desetiletí založil zakladatel BMC další soukromé školy, aby uspokojil rostoucí poptávku po dostupném soukromém vzdělávání.

V souladu se zákonem o soukromém vzdělávání z roku 2009 byla společnost BMC International Education Group Pte Ltd, která vlastnila BMC Academy, dne 16. prosince 2009 BMC International College BMC International College převzala činnost BMC Academy a nabízela kurzy od certifikátů po stupňů. Dnes BMC poskytuje jednotlivcům a korporacím účetní, obchodní, výpočetní, poradenské, inženýrské, hotelové a turistické řízení a odborné / odborné kurzy.

BMC International College má skromný začátek, počínaje vizí svého zakladatele poskytovat dostupné vzdělání masám během jeho raných let v šedesátých letech. BMC se rozrostla a všechna její centra jsou strategicky umístěna kolem Singapuru a jsou v MRT (vlakové) a autobusové nádraží.

Místa

  • Blk 130, Jurong Gateway Road,, 600130, Singapore

Otázky