Callywith College

Úvod

Callywith College je jedním z nejlepších post-16 škol v zemi, což je skutečnost uznal Ofstedem který nám dal Vynikající stav po naší kontrole v lednu 2020.

Vysoká škola byla vytvořena ve spolupráci s Ofsted Outstanding Truro a Penwith College, aby sloužila studentům ve věku 16–19 let ze severního a východního Cornwallu. Callywith College získala zelenou v únoru 2016, financovanou jako Svobodná škola. The College poskytuje vynikající zkušenosti Truro a Penwith College pro mladé lidi v Bodminu a severním a východním Cornwallu.

Náš výjimečný status Ofsted je zdrojem velké hrdosti, ale co to pro vás znamená? Připomínky ve zprávě inspektorů Ofsted poskytují pohled na to, proč se našim studentům během jejich působení u nás daří a jak budete mít největší šanci dosáhnout svých cílů, když si zvolíte Callywith College.

Jen některé z komentářů Ofsted Inspectors zahrnují:

Studenti jsou ohromně pozitivní ve všech aspektech života na vysoké škole. Cítí se privilegované být studentem Callywith a jsou nesmírně hrdí na to, že jsou součástí vysokoškolské komunity.

Prosperující podpůrná komunita a inkluzivní kultura, kde studentům zaměstnanci neustále připomínají jejich schopnosti a hodnotu. Studenti se cítí velmi bezpečně a cenně.

Studenti jsou inspirováni, aby se jim dařilo, protože zaměstnanci s nimi zacházejí s velkou úctou.

Studenti, včetně studentů ze znevýhodněného prostředí, dosahují významného pokroku v rozvoji svých osobních a sociálních dovedností.

Studenti, kteří se připojí k vysoké škole, zůstávají ve svých programech . Pokračují v dobrém nebo vynikajícím pokroku při plnění svých učebních osnov a osobních cílů a dosahují svých kvalifikací.

Callywith poskytuje širokou škálu pečlivě navržených programů akademického a odborného učení a vysoce kvalitní výuku, hodnocení a podporu.

Učitelé mají vášeň pro předměty, které učí. Mají vynikající znalosti předmětu a odborné zkušenosti.

Od otevření Callywith College v září 2017 vedoucí, manažeři a zaměstnanci neúnavně pracovali na vytvoření kultury vysokých očekávání pro všechny.

Callywith má vysoce inkluzivní povahu s vysoce účinnou dodatečnou podporou zaměstnanců a řady externích agentur, které pomáhají studentům s SEND a vysokými potřebami a ze znevýhodněného prostředí pokračovat ve studiu, stát se nezávislejšími a dosahovat pokroku v souladu se svými vrstevníky.

Guvernéři, vedoucí a manažeři mají pro školu jasnou a ambiciózní vizi. Vypracovali učební plán, který zvyšuje aspirace a úspěchy jeho studentů a zlepšuje životní šance mladých lidí žijících v jednom z nejchudších regionů ve Velké Británii.

Místa

  • College Way, TR1 3XX, Truro

Otázky