Colorado Community College System

Úvod

Systém Colorado Community College System ( CCCS ) se skládá z 13 jedinečných vysokých škol se 40 místy po celém státě, které každoročně vzdělávají více než 125 000 studentů.

Naším posláním je poskytovat přístupné a pohotové vzdělávací prostředí, kde naši studenti mohou dosáhnout svých vzdělávacích, profesních a osobních cílů v atmosféře, která zahrnuje akademickou dokonalost, rozmanitost a inovace.

Děláme to zaměřením na celého studenta, vytvářením trvalých vztahů, vytvářením vzdělávacích příležitostí bez bariér a stále hledáme způsoby, jak rozšířit škálu dostupných příležitostí pro naše studenty.

Přijímáme každého, kdo chce navštěvovat vysokou školu a znovu si představit prosperující budoucnost. Naše vysoké školy jsou „připravené pro studenty“ - poskytují podpůrné služby a Pathways pro všechny typy studentů, aby získali pověření, titul nebo převedli na čtyřletou vysokou školu.

Community Colleges of Colorado uděluje každoročně více než 18 000 titulů a certifikátů v neuvěřitelné škále oborů a špičkových kariérních oblastech, od umění přes vědu, letectví až po zoologii. Vysoké školy CCCS nabízejí bakalářské tituly v rostoucím počtu konkrétních oborů určených ke zlepšení pracovních příležitostí absolventů. Red Rocks Community College je jediná komunitní vysoká škola ve Spojených státech, která nabízí magisterský titul ve svém programu asistenta lékaře.

Místa

  • East Lowry Boulevard,9101, 80230, Denver

Otázky