Chorvatsko

Počet institucí: 20
  • Osijek

  Faculty of Economics in Osijek marks the fifty-second anniversary of successful work and the eight year of implementation of completely new educational programmes adapted in accordance with the Bologna Agreement. This Faculty has played an important role in training scientists and experts in this part of Croatia.

  • Rijeka

  The tradition of Higher Education in Rijeka dates back as far as 1627, whereas the first milestone of the systematic education of engineering personnel in this area is laid by the displacement of the Navy Academy from Trieste to Rijeka in 1854.

  • Rijeka

  Fakulta ekonomiky a podnikání v Rijece byla založena v polovině roku 1961. S prvními přednáškami od 1. listopadu 1961 vychovává fakulta ekonomické odborníky zejména pro podporu hospodářského rozvoje chorvatského přímoří a istrijského regionu. V roce 2001 se fakulta přestěhovala na novou adresu I. Filipovi?a 4, Rijeka.

  • Split

  Fakulta ekonomiky, podnikání a cestovního ruchu ve Splitu s hrdostí představuje druhou mezinárodní letní školu na téma „Regionální rozvoj a politika – nová koncepce a kontrola reality“, která se bude konat 10. – 14. června 2019 v krásném Splitu v Chorvatsku.

  • Split
  • Zagreb

  Výběr univerzity, na kterou se vydáme, je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která děláme, a proto je škola odpovědná za to, aby všichni její studenti získali potřebné znalosti, budovali dovednosti a připravovali se nejlepším způsobem na obchodní trh 21. ročníku století. Posláním University College Aspira je vytvářet transformativní vzdělávací zkušenosti s využitím nejlepších globálních postupů a spolupráce s vedoucími v oboru.

  • Zagreb

  Univerzita v Záhřebu (1669) je nejstarší a největší univerzita v jihovýchodní Evropě. Jako komplexní veřejnost Středoevropská univerzita, Univerzita v Záhřebu nabízí vzdělávání a výzkum a ve všech vědeckých oborech (umění, biomedicína, biotechnologie, strojírenství, humanitní vědy, přírodní vědy a společenské vědy) a široké spektrum kurzů na všech úrovních studia, od bakalářského studia. postgraduální. S 29 fakultami, 3 uměleckými akademiemi a univerzitním centrem pro chorvatská studia je vlajkovou lodí vzdělávací instituce v zemi, kde více než 7900 učitelů a 72480 studentů rozvíjí znalosti a dovednosti.

  • Rijeka

  Katedra matematiky v Rijece byla založena v roce 1960 jako katedra na Fakultě pedagogických věd (od roku 1998 na Filozofické fakultě), která se měla v roce 1973 stát jednou ze čtyř zakládajících fakult Univerzity v Rijece.

  • Zagreb
  • Split

  Faculty of Chemical Engineering and Technology is a constituent of the University of Zagreb. It is organized in several Departments and Chairs that perform teaching, scientific work, professional and consulting activities in Chemical Engineering, Chemistry and other fields.

  • Geneva
  • Zagreb

  SSBM je globální, inovativní a jedinečná škola se studenty z celého světa. Naše programy byly navrženy s více než 30 průmyslovými partnery. Garantujeme švýcarské kvalitní vzdělání a excelenci. SSBM Geneva má akreditaci ACBSP a certifikaci EduQua. Naší VIZI je být jedinečnou, inovativní a mezinárodní školou obchodu a managementu nabízející prvotřídní výzkum, praxi a vzdělávání. Jsme odhodláni neustále poskytovat špičkové vzdělání a naše odborné znalosti v oblasti obchodního vzdělávání prostřednictvím naší inovativní špičkové technologie a naší vysoce kvalitní vzdělávací zkušenosti. Podporujeme rozmanitost a globální propojení mezi našimi studenty, fakultami a obchodními partnery.

  • Rijeka

  Lékařská fakulta Univerzity v Rijece je veřejná vzdělávací a vědecká instituce, jejímž posláním je vzdělávání studentů medicíny, zubního lékařství a sanitárního inženýrství, s cílem získat znalosti a dovednosti nezbytné k prevenci nemocí, k udržení a zlepšit zdraví, stejně jako zdravotní péči a rehabilitaci pacientů. Vzdělávací proces úzce souvisí s vědeckým výzkumem ve vědecké oblasti biomedicíny a zdravotnictví, ale také v interdisciplinárních vědeckých oblastech, jejichž výsledky a poznatky se nutně začleňují do vzdělávacího procesu s cílem celoživotního a udržitelného rozvoje společnosti Žijeme v.

  • Zagreb

  Fakulta elektrotechniky a výpočetní techniky Univerzity v Záhřebu (chorvatská zkratka: FER) je přední vysokoškolská a výzkumná instituce v Chorvatské republice v oblasti elektrotechniky, výpočetní techniky a informačních a komunikačních technologií.