Community College Of Aurora

Úvod

Community College Of Aurora ( CCA ) je komunitní vysoká škola v Coloradu s kampusy v Auroře a Denveru. Kromě kurzů nabízených v těchto dvou areálech nabízíme online kurzy a tituly. Možná potřebujete diplom nebo vysvědčení, které vám pomohou získat vysněné zaměstnání - nebo hledáte cenově dostupný způsob, jak přestoupit na čtyřletou univerzitu nebo univerzitu v Coloradu; Community College Of Aurora vám může pomoci dosáhnout vašich cílů a snů. Community College Of Aurora má pro vás řešení, ať už chcete získat titul, zahájit vzdělání, které lze zaručeně přenést na jakoukoli státní školu nebo univerzitu v Coloradu, nebo absolvovat školení, které potřebujete k posílení nebo zahájení nové kariéry.

Jsme dost malí, abychom vás poznali, a dost velký, abychom mohli nabídnout četné studijní kurzy, které splní vaše vzdělávací cíle. Naše výjimečná schopnost a zaměstnanci, pohodlné časy a místa konání seminářů, přátelské podpůrné služby a různorodý studentský sbor vám pomohou utvářet vaši budoucnost v rychle se měnícím světě. A nabízíme školné a poplatky, které jsou zhruba poloviční oproti tomu, co studenti platí na veřejné nebo soukromé vysoké škole!

Community College Of Aurora posouvá vzdělávání na zcela novou úroveň kombinující pevnou teorii s praktickým výcvikem. S tímto přístupem vybavujeme studenty relevantním učením, které může vést k pevné a bezpečné budoucnosti.

Community College Of Aurora slouží naší rozmanité komunitě poskytováním vysoce kvalitních výukových a podpůrných služeb pro přípravu studentů na přestup a zaměstnání. Usilujeme o to, abychom byli univerzitou, kde každý student uspěje.

Místa

  • Alton Way,710, 80230, Denver

  • East Centretech Parkway,16000, 80011, Aurora

Otázky