Keystone logo
Řecko

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Řecko 2024

Počet institucí: 5
  • London, Spojené království
  • Helsinki, Finsko
  • + 11 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Athens, Řecko

  Posláním společnosti ATINER je působit jako fórum, kde se mohou setkávat akademici a vědci z celého světa, aby si vyměnili nápady týkající se jejich výzkumu a diskutovali o budoucím vývoji v jejich oborech. Homer (před 3000 lety) jako první svolal taková setkání sympozia, což je slovo, které se dnes v mnoha jazycích používá k popisu akademických setkání. V klasických Aténách 5. století př. N. L. Dosáhly takové akademické schůzky svého slavného kolofona, zejména těch, které se účastnily Sokrata. Epické ergo Platónova sympozia lze považovat za archivy (knižní sborníky) jen jednoho z mnoha takových akademických setkání.

  • Athens, Řecko

  The American School of Classical Studies at Athens založená v roce 1881, poskytuje postgraduálním studentům a vědcům z konsorcia asi 190 severoamerických vysokých škol a univerzit základnu pro výzkum a studium v Řecku. Tyto instituce s programy klasické archeologie, klasiky, lingvistiky, byzantské, osmanské a moderní řecké vědy, archeologických věd, politologie, historie a dalších společenských věd zohledňují vynikající akademické programy, vykopávky, knihovny a další zařízení Americká škola jako rozšíření postgraduálních programů jejich vlastních institucí. Akademický program školy pro postgraduální studenty je mnoha institucemi vnímán jako požadavek na ucelený titul Ph.D. v řeckých územních studiích. Ve skutečnosti je mnoho dnešních fakult na amerických univerzitách v těchto klíčových disciplínách absolventy školy, což je fakt, který představuje velké množství institucí konsorcia.

  • Barcelona, Španělsko
  • Paris, Francie
  • + 9 více

  European Bartender School je přední světová barmanská škola. Jsme hrdí na školení aspirujících barmanů na celosvětově uznávaný standard. Již 20 let jsme vyškolili 70 000 absolventů.

  • Thessaloniki / Greece, Řecko

  Společnost Olympus Aviation je založena a provozována letovými instruktory letectva a civilního letectví podle nejvyšších evropských norem CIVIL AVIATION AUTHORITY / EASA. Olympus Aviation poskytuje profesionální výcvik pilotů na všech úrovních od 0 do ATPL (Pilotní licence pro leteckou dopravu). Akademie udržuje vysoký stupeň disciplíny, nezbytné pro budování budoucích dovedností a charakteru leteckých leteců.