Keystone logo
Švýcarsko

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Švýcarsko 2023

Počet institucí: 124
  • Zürich, Švýcarsko

  S integrovanými kurzy od HARVARD, MIT, Wharton, INSEAD, University of Yale, Imperial, London Business School, Columbia University, Google, BCG (Boston Consulting Group), PwC (Price Waterhouse Coopers), Goldman Sachs, IBM, Facebook atd.

  • Geneva, Švýcarsko

  SWISS UMEF a été fondée en 1984 à Genève, conformément au droit suisse, en tant qu'établissement d'enseignement supérieur privé à Genève et est accréditée par le Conseil suisse d'accréditation, conformément à la loi sur l'enseignement supérieur ON). SWISS UMEF est fière d'avoir été la première instituce soukromé accréditée au niveau fédéral en tant qu'institut universitaire de sciences aplikace dans le canton de Genève.

  • Barcelona, Španělsko
  • Esch-sur-Alzette, Lucembursko
  • + 6 více

  Konsorcium evropských univerzit vyvinulo nový a inovativní celoevropský program Eumaster4HPC zaměřený na vysoce výkonná řešení. Eumaster4HPC spojuje hlavní hráče ve vzdělávání HPC v Evropě, aby vyškolil novou generaci vysoce kvalifikovaných a talentovaných odborníků na HPC, aby podpořili evropskou digitální transformaci. Eumaster4HPC spoléhá na inovativní učební osnovy a paradigmata výuky, akademická excelence, prvotřídní odborníci na HPC, přístup k superpočítačovým centrům, a silná podpora průmyslu.

  • Basel, Švýcarsko

  Masterstudio Design na Institute Contemporary Design Practices (ICDP) se skládá ze tří studií: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Každý ateliér má disciplinární zaměření. Kromě toho se výzkumný diskurz ICDP zaměřuje na digitální integraci, kultury designu a kruhový design a jsou reflektovány a komunikovány vícerozměrně. Základem našeho aplikovaného výzkumu a projektové práce je designový termín "Advanced Design". Namísto současné ekonomické praxe maximalizace přebíráme roli extrapreneur ve výuce a designu, což znamená spolupráci a systémové jednání: Aktuální problémy globálních krizí, změny klimatu a sociální nerovnosti jsou diskutovány a dále rozvíjeny. Udržitelnost a ekologie, inkluze a technologie, interakce a materialita jsou oblasti, ve kterých je zpochybňována role designu a definovány nové vize lidského soužití a ekonomické aktivity. Masterstudio Design nabízí hloubkové školení v profesionální, na budoucnost orientované designové praxi a aplikovaném výzkumu. Jsou identifikovány a definovány relevantní výzkumné otázky, jsou koncipovány vhodné a komplexní procesy návrhu, jsou vyvíjeny a realizovány projekty. Komunikace, projektové řízení, mezioborová a výzkumně orientovaná týmová práce jsou součástí školení.

  • Madrid, Španělsko
  • Amsterdam, Nizozemsko
  • + 8 více

  IE University je špičková mezinárodní univerzita ve Španělsku s kampusy v Madridu a Segovii. Uznáván jako jedna z předních vysokoškolských institucí na světě, IE formuje vůdce, kteří řídí inovace a změny v organizacích, poskytování vzdělávacího prostředí, kde technologie a rozmanitost hrají klíčovou roli při podpoře globální vize, podnikatelské myšlení, a humanistický přístup.

  • Barcelona, Španělsko
  • Zürich, Švýcarsko

  Swiss School of Business Research nabízí akademickou dokonalost se švýcarskou kvalitou našim studentům, kteří se ucházejí z celého světa o inovativní bakalářské, magisterské a doktorské tituly. Poskytujeme četné výhody a příležitosti pro růst a rozvoj v dynamickém mezinárodním prostředí, kde studenti mohou oslavovat mezikulturní rozmanitost a inovativní styly výuky.

  • Neuchâtel, Švýcarsko
  • Leicester, Spojené království
  • + 1 více

  CIES - Mezinárodní centrum sportovních studií, je nezávislé studijní centrum se sídlem v Neuchâtel, Švýcarsko. Byla vytvořena v roce 1995 jako nadace mezi Mezinárodní fotbalovou federací (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

  • Brig, Švýcarsko

  Švýcarská distanční univerzita aplikovaných věd (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) je celostátně uznávaná univerzita. Od roku 1998 nabízí bakalářské a magisterské studium v kombinované formě a programy dalšího vzdělávání. S více než 20 lety zkušeností s distančním vzděláváním je to přední e-learningová univerzita ve Švýcarsku a je alternativou pro studenty, kteří chtějí skloubit práci, rodinu a studium.

  • Port-Valais, Švýcarsko
  • Brig, Švýcarsko

  Jsme považováni za nejlepší švýcarské kulinářské školy a jednu z nejlepších na světě díky našemu komplexnímu učebnímu plánu, který spojuje špičkově hodnocené kulinářské umělecké vzdělání s praktickou obchodní teorií. Rozvíjejte svůj talent, krmte svou zvědavost a budujte pevné základy pro úspěch ve světě kulinářského umění. Na Culinary Arts Academy Switzerland nezískáte jen prvotřídní vzdělání – získáte také kvalifikaci, která jej podloží.

  • Lausanne, Švýcarsko
  • Singapore, Singapur
  • + 1 více

  EHL Hospitality Business School, založená v roce 1893 jako Ecole Hôtelière de Lausanne, je průkopníkem metod švýcarského vzdělávání v oblasti pohostinství a stanovuje standardy excelence. Dnes, EHL kombinuje švýcarské hodnoty akademické přísnosti a průmyslové praxe s kreativitou a inovacemi pro tituly řízení pohostinství zaměřené na zákazníka, které připravují absolventy na vedení budoucnosti a řízení s respektem a empatií.

  • Lucerne, Švýcarsko
  • Risch-Rotkreuz, Švýcarsko

  Lucerne School of Business je centrem excelence středního Švýcarska v ekonomicky a společensky důležitých oblastech obchodu a regionální ekonomiky, bankovnictví a financí, komunikace a marketingu, stejně jako cestovního ruchu a mobility. Náročné, prakticky relevantní a výzkumně zaměřené bakalářské a magisterské studijní programy, které nabízíme, pomáhají získat kvalifikované zaměstnance pro firmy, veřejné instituce a neziskové organizace.

  • Basel, Švýcarsko

  Basilejská univerzita, založená v roce 1460, je nejstarší univerzitou ve Švýcarsku. Provozně ekonomická fakulta byla založena v roce 1995 a je druhou nejmladší z celkových sedmi fakult na univerzitě v Basileji. Předmět ekonomie se však v Basileji vyučuje již téměř 150 let.

  • Geneva, Švýcarsko

  ESDST je datová škola Rushford Business School akreditovaná institutem Jamese Linda. Škola nabízí vyšší studijní programy v Data Science and Technology, jejichž stupeň uděluje Rushford Business School. Naši učitelé a mentoři jsou datoví vědci a pracují na renomovaných pozicích v oboru. Vyučujeme pomocí aplikované metodologie se skutečným souborem dat a titul je zakončen konzultačním projektem vyvrcholení. To se děje s cílem podpořit naše studenty, aby se stali špičkovými manažery a datovými vědci světové třídy.

  • Geneva, Švýcarsko

  Společnost Webster University Geneva, založená v roce 1978, je akreditovaným americkým univerzitním kampusem, který nabízí vysoce kvalitní programy v angličtině na vysokoškolské (bakalářské) a magisterské úrovni. Webster poskytuje široký přístup k výuce v oblasti svobodných umění v kulturně bohatém kontextu Švýcarska a univerzita se stala důležitým členem komunity a ducha, který zahrnuje „Genève Internationale“.

  • Geneva, Švýcarsko

  Nabízíme anglicky vyučované nadační, bakalářské, magisterské a MBA programy v předmětech, které podporují podnikání, inovace a vedení a jsou podniky velmi vyhledávané. Patří mezi ně obchodní administrativa, komunikace a vztahy s veřejností, mezinárodní obchod, digitální obchod, sportovní management, marketing, finance a podnikání.