Keystone logo
Švýcarsko

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Švýcarsko 2023

Počet institucí: 121
  • Barcelona, Španělsko
  • Zürich, Švýcarsko

  Swiss School of Business Research nabízí akademickou dokonalost se švýcarskou kvalitou našim studentům, kteří se ucházejí z celého světa o inovativní bakalářské, magisterské a doktorské tituly. Poskytujeme četné výhody a příležitosti pro růst a rozvoj v dynamickém mezinárodním prostředí, kde studenti mohou oslavovat mezikulturní rozmanitost a inovativní styly výuky.

  • Geneva, Švýcarsko

  V ESACS vás připravujeme na zahájení vaší kariéry poskytováním podpůrného, kreativního a profesionálního prostředí, ze kterého se můžete učit praktickým dovednostem, budovat síť průmyslových kontaktů a získávat zkušenosti z reálného světa. Budete mít příležitost vytvářet inovativní designová a obchodní řešení.

  • Neuchâtel, Švýcarsko
  • Leicester, Spojené království
  • + 1 více

  CIES - Mezinárodní centrum sportovních studií, je nezávislé studijní centrum se sídlem v Neuchâtel, Švýcarsko. Byla vytvořena v roce 1995 jako nadace mezi Mezinárodní fotbalovou federací (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

  • Geneva, Švýcarsko

  UBIS je dynamická instituce v oblasti obchodu a mezinárodních vztahů. DNA UBIS se skládá ze tří hlavních faktorů: Zkušenosti ze skutečného světa, Individuální pozornost a Mezinárodní perspektiva. UBIS bedlivě sleduje vyvíjející se potřeby trhu a neustále přizpůsobuje obsah kurzů a metodiky, aby zajistili, že naši absolventi budou vybaveni nezbytnými znalostmi a přenositelnými dovednostmi, aby uspěli v rychle se vyvíjejícím světě práce.

  • Brig, Švýcarsko

  Švýcarská distanční univerzita aplikovaných věd (Fernfachhochschule Schweiz – FFHS) je celostátně uznávaná univerzita. Od roku 1998 nabízí bakalářské a magisterské studium v kombinované formě a programy dalšího vzdělávání. S více než 20 lety zkušeností s distančním vzděláváním je to přední e-learningová univerzita ve Švýcarsku a je alternativou pro studenty, kteří chtějí skloubit práci, rodinu a studium.

  • Port-Valais, Švýcarsko
  • Brig, Švýcarsko

  Jsme považováni za nejlepší švýcarské kulinářské školy a jednu z nejlepších na světě díky našemu komplexnímu učebnímu plánu, který spojuje špičkově hodnocené kulinářské umělecké vzdělání s praktickou obchodní teorií. Rozvíjejte svůj talent, krmte svou zvědavost a budujte pevné základy pro úspěch ve světě kulinářského umění. Na Culinary Arts Academy Switzerland nezískáte jen prvotřídní vzdělání – získáte také kvalifikaci, která jej podloží.

  • Lausanne, Švýcarsko
  • Singapore, Singapur
  • + 1 více

  EHL Hospitality Business School , založená v roce 1893 jako Ecole Hôtelière de Lausanne, je průkopníkem metod švýcarského pohostinského vzdělávání a nastavuje standardy excelence. Dnes EHL kombinuje švýcarské hodnoty akademické přísnosti a průmyslové praxe s kreativitou a inovacemi pro tituly managementu pohostinství zaměřené na zákazníka, které připravují absolventy na vedení budoucnosti a řízení s respektem a empatií.

  • Lucerne, Švýcarsko
  • Risch-Rotkreuz, Švýcarsko

  Lucerne School of Business je centrem excelence středního Švýcarska v ekonomicky a společensky důležitých oblastech obchodu a regionální ekonomiky, bankovnictví a financí, komunikace a marketingu, stejně jako cestovního ruchu a mobility. Náročné, prakticky relevantní a výzkumně zaměřené bakalářské a magisterské studijní programy, které nabízíme, jsou nástrojem pro získávání kvalifikovaných zaměstnanců pro firmy, veřejné instituce a neziskové organizace.

  • Basel, Švýcarsko

  Basilejská univerzita, založená v roce 1460, je nejstarší univerzitou ve Švýcarsku. Provozně ekonomická fakulta byla založena v roce 1995 a je druhou nejmladší z celkových sedmi fakult na univerzitě v Basileji. Předmět ekonomie se však v Basileji vyučuje již téměř 150 let.

  • Geneva, Švýcarsko

  ESDST je datová škola Rushford Business School akreditovaná institutem Jamese Linda. Škola nabízí vyšší studijní programy v oboru datové vědy a technologie, jejichž titul uděluje Rushford Business School. Naše fakulta a mentoři jsou datoví vědci a pracují na renomovaných pozicích v oboru. Vyučujeme pomocí aplikované metodologie se skutečným souborem dat a titul ukončujeme konzultačním vyvrcholením projektu. To se provádí s cílem podpořit naše studenty, aby byli špičkovými manažery a vědci na světové úrovni.

  • Geneva, Švýcarsko

  Společnost Webster University Geneva, založená v roce 1978, je akreditovaným americkým univerzitním kampusem, který nabízí vysoce kvalitní programy v angličtině na vysokoškolské (bakalářské) a magisterské úrovni. Webster poskytuje široký přístup k výuce v oblasti svobodných umění v kulturně bohatém kontextu Švýcarska a univerzita se stala důležitým členem komunity a ducha, který zahrnuje „Genève Internationale“.

  • Geneva, Švýcarsko

  Nabízíme anglicky vyučované nadační, bakalářské, magisterské a MBA programy v předmětech, které podporují podnikání, inovace a vedení a jsou podniky velmi vyhledávané. Patří mezi ně obchodní administrativa, komunikace a vztahy s veřejností, mezinárodní obchod, digitální obchod, sportovní management, marketing, finance a podnikání.

  • Zürich, Švýcarsko

  University Of Zurich (UZH) je s téměř 30 000 zapsanými studenty největší švýcarskou univerzitou. Univerzita se skládá ze sedmi fakult pokrývajících asi 100 různých oborů a nabízí širokou škálu bakalářských, magisterských a Ph.D. programy. Četná ocenění zdůrazňují mezinárodní renomé univerzity v oblasti medicíny, imunologie, genetiky, neurovědy a strukturální biologie, stejně jako v ekonomii.

  • Ilanz, Švýcarsko
  • London, Spojené království

  Společnost byla založena v roce 1962 a je pevně zakotvena mezi nejlepšími vzdělávacími institucemi na světě specializujícími se na pohostinství a luxusní správu. Nabízíme aplikované obchodní vzdělání kombinující akademickou náročnost, praktické praktické dovednosti a profesionální stáže - vše se zaměřením na rozvoj měkkých dovedností, které jsou předpokladem moderní globální ekonomiky.

  • Crans-Montana, Švýcarsko
  • Marbella, Španělsko
  • + 1 více

  Tři mezinárodní kampusy, více než sto národností, které s námi studují - když řekneme „Global Hospitality Education“, myslíme to opravdu. Ať už hledáte vysokoškolské nebo postgraduální programy, Les Roches nabízí akademickou přísnost s nádechem inovací a podnikání.