Keystone logo
Argentina

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Argentina 2024

Počet institucí: 3
  • Buenos Aires, Argentina

  CASA znamená domov, termín, který lidé běžně používají k popisu toho, kde žijí. Domov, který je víc než jen dům, evokuje pocit bezpečí, pohodlí, sounáležitosti a klidu. Ve společnosti CASA usilujeme o transformaci španělského učení na nádherný zážitek tím, že vytvoříme úzkou komunitu mezi našimi studenty a instruktory, čímž se dostanete blíže k dalším dobrodruhům, kteří jsou stejně zvědaví jako vy, abyste se dozvěděli, co to znamená být Porteño ( rodák z Buenos Aires). Naše třídy jsou určeny pro příležitostné cestovatele, bývalé poplácání a všechny ostatní, kteří se chtějí naučit španělsky, zatímco si užívají obrovské množství kulturních aktivit, které Buenos Aires může nabídnout. Každý ví, že naučit se španělsky, když žijete ve španělsky mluvící zemi, je nejlepší a nejrychlejší způsob, jak získat kompetence a porozumět jazyku. V CASA je spojujeme se společným cílem naučit se španělsky a plně je ponořit do argentinské kultury. V důsledku toho odejdete s nástroji a sebedůvěrou nezbytnou k otevření mysli a uvidíte všechno/všechny kolem sebe jako příležitosti k procvičení toho, co se naučíte.

  • Rosario, Argentina

  Budoucí institut vysokoškolského vzdělávání nabízí profesionální kurzy a diplomové programy od roku 1991. Během této doby se prokázané úspěchy institutu opakovaně projevovaly stálými úspěchy jeho absolventů na vysoké úrovni. Přibližně 70% absolventů institutu od té doby založilo vlastní výnosné podniky v souvisejících oborech.

  • San Juan, Argentina

  Universidad De Congreso (UC) je nejmladší z univerzitních institucí v Mendoze. UC, který byl podporován Postgraduální nadací Kongresu, byl dočasně oprávněn fungovat prostřednictvím vyhlášky národní výkonné pobočky č. 2377 ze dne 28. prosince 1994.