Keystone logo
Austrálie

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Austrálie 2024

Počet institucí: 156
  • Toronto, Kanada
  • London, Spojené království
  • + 5 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Surry Hills, Austrálie

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Melbourne, Austrálie

  Vítejte v RGIT Australia, jednom z předních australských institutů odborného vzdělávání a přípravy (VET). V RGIT Australia jsou naši studenti naší prioritou a jsme hrdí na jejich úspěchy. Naším základním cílem je poskytnout studentům prostředí, které jim umožní plně využít jejich potenciál.

  • Melbourne, Austrálie

  Vedení a zaměstnanci Brighton Institute Of Technology (BIT) by chtěli srdečně přivítat všechny nové a vracející se studenty. BIT poskytuje rozmanitou škálu národně uznávaných a plně akreditovaných kurzů, které studentům poskytují dovednosti a znalosti pro vstup do pracovního procesu nebo Pathways k dalšímu vzdělávání.

  • Ipswich, Austrálie

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 je registrovaná vzdělávací organizace schválená k poskytování celostátně uznávaného školení a kvalifikací.

  • Kangaroo Point, Austrálie

  Shafston působí již 25 let a vzdělává studenty jak v anglickém jazyce, tak v odborných kurzech. Od svého založení v roce 1996 studovalo v Shafstonu přes 120 000 studentů z více než 100 zemí světa. Škola získala řadu ocenění, včetně hodnocení anglické školy číslo 1 v Austrálii v letech 2013, 2014 a 2019 časopisem Ryugaku Journal.

  • Croydon, Austrálie

  Akademické učební plány SMBC jsou založeny na Bibli - inspirovaném Božím slově a jsou jím plněny. Studium na SMBC vám poskytne hluboké a systematické porozumění Bibli, její teologii a jejímu použití ve všech aspektech života.

  • Shepparton, Austrálie

  GOTAFE je největším poskytovatelem odborného vzdělávání v regionu Victoria. GOTAFE nabízí více než 130 kurzů v osmi areálech a obsluhuje 11 oblastí místní správy s odhadovaným počtem obyvatel přes 240 000 lidí. V průměru obsluhujeme více než 9 000 studentů ročně, zaměstnáváme více než 500 zaměstnanců a jsme nedílnou součástí komunit, kterým sloužíme.

  • Surry Hills, Austrálie

  Centrála CBC se nachází v Surry Hills, pár minut chůze od hlavního nádraží a v pohodlné pěší vzdálenosti od hlavních dopravních, vzdělávacích, sportovních, vládních a turistických zařízení města. CBC má tým školitelů, kteří mají živé a relevantní zkušenosti v oborech, které vyučují. Všichni školitelé museli pracovat v průmyslu za poslední 2 - 3 roky a musí si udržet své průmyslové zkušenosti. Tímto způsobem mají všichni studenti přístup k nejnovějšímu průmyslovému know-how a mohou se naučit aktuální průmyslové standardy. Vždy se snažíme o nejvyšší kvalitu a poskytujeme kurzy, které jsou nejen informativní, ale také poutavé a podpůrné.

  • Pyrmont, Austrálie

  Warwick Institute of Australia (WIA), založená v roce 2006, je komplexní moderní obchodní a IT vysoká škola v srdci australského Sydney CBD. Nabízíme řadu celostátně uznávaných odborných kvalifikací v oborech Software Development (IT), Marketing Management, Project Management, Business and Leadership Training.

  • Sydney, Austrálie

  Vítáme všechny australské a mezinárodní studenty, kteří mají zájem o absolvování nadačního programu nebo vysokoškolského studia. Sydney Institute of Business and Technology (SIBT) nabízí přímou Pathway k vysokoškolskému vzdělání. Díky flexibilním vstupním kritériím mohou studenti dokončit diplom SIBT a poté postoupit do druhého ročníku vysokoškolského bakalářského studia.

  • Adelaide, Austrálie

  Nezískali jste australské hodnocení terciárního přijetí (ATAR), které jste chtěli? Chcete změnit kariéru? Chcete podpůrné vzdělávací prostředí? Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout nejrychlejší Pathway na University of South Australia (UniSA), našeho vysoce respektovaného univerzitního partnera od roku 2001.

  • Albert Park, Austrálie

  International Institute of Leadership Studies (IILS) nabízí řadu certifikací pro vládní organizace, obchodní profesionály, akademické pracovníky a neziskové sektory. Tyto programy jsou k dispozici prostřednictvím interních přednášek, otevřených programů a online samostudia prostřednictvím našeho virtuálního kampusu poskytovaného naším partnerem, Centrem pro certifikaci vedení.

  • Burwood, Austrálie

  Deakin College je přímá Pathway k Deakin University. Vysoká škola poskytuje studentům Deakin zkušenosti a podporuje úspěšný přechod k dalšímu studiu na univerzitě. Na Deakin College se připojíte k téměř 3000 australským a mezinárodním studentům zapsaným do našich kurzů.

  • Sydney, Austrálie

  Australian Institute of Workplace Training (AIWT) je přední registrovaná vzdělávací organizace (RTO), která poskytuje kvalitní kurzy mezinárodním i domácím studentům. Naše kurzy jsou šité na míru našim studentům a zajišťují, aby dostali nejlepší školení a byli připraveni čelit jakýmkoli výzvám v budoucnu.