Keystone logo

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Chorvatsko 2023

Počet institucí: 21
  • Koper
  • Salzburg
  • Ljubljana
  • + 3 více

  Alma Mater Europaea je nezávislá instituce vyššího vzdělávání, která se specializuje na poskytování kariérově zaměřeného vzdělávání ve studijních oborech s nedostatkem kariéry. Naše studijní programy jsou relevantní, aktuální, interdisciplinární a interaktivní.

  • Zagreb

  Fakulta elektrotechniky a výpočetní techniky Univerzity v Záhřebu (chorvatská zkratka: FER) je přední vysokoškolská a výzkumná instituce v Chorvatské republice v oblasti elektrotechniky, výpočetní techniky a informačních a komunikačních technologií.

  • Geneva
  • Zagreb

  SSBM je globální, inovativní a jedinečná škola se studenty z celého světa. Naše programy byly navrženy s více než 30 průmyslovými partnery. Garantujeme švýcarské kvalitní vzdělání a excelenci. SSBM Geneva má akreditaci ACBSP a certifikaci EduQua. Naší VIZI je být jedinečnou, inovativní a mezinárodní školou obchodu a managementu nabízející prvotřídní výzkum, praxi a vzdělávání. Jsme odhodláni neustále poskytovat špičkové vzdělání a naše odborné znalosti v oblasti obchodního vzdělávání prostřednictvím naší inovativní špičkové technologie a naší vysoce kvalitní vzdělávací zkušenosti. Podporujeme rozmanitost a globální propojení mezi našimi studenty, fakultami a obchodními partnery.

  • Zagreb
  • Split

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Zagreb

  Univerzita v Záhřebu (1669) je nejstarší a největší univerzita v jihovýchodní Evropě. Jako komplexní veřejnost Středoevropská univerzita, Univerzita v Záhřebu nabízí vzdělávání a výzkum a ve všech vědeckých oborech (umění, biomedicína, biotechnologie, strojírenství, humanitní vědy, přírodní vědy a společenské vědy) a široké spektrum kurzů na všech úrovních studia, od bakalářského studia. postgraduální. S 29 fakultami, 3 uměleckými akademiemi a univerzitním centrem pro chorvatská studia je vlajkovou lodí vzdělávací instituce v zemi, kde více než 7900 učitelů a 72480 studentů rozvíjí znalosti a dovednosti.

  • Split
  • Zagreb

  Výběr univerzity, na kterou se vydáme, je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která děláme, a proto je škola odpovědná za to, aby všichni její studenti získali potřebné znalosti, budovali dovednosti a připravovali se nejlepším způsobem na obchodní trh 21. ročníku století. Posláním University College Aspira je vytvářet transformativní vzdělávací zkušenosti s využitím nejlepších globálních postupů a spolupráce s vedoucími v oboru.

  • Osijek

  University of Osijek je vzdělávací instituce, která propojuje vědecký výzkum, uměleckou tvorbu, výuku a studium, a tak rozvíjí vědu, profesi a umění, připravuje studenty na profesionální práci založenou na vědeckých poznatcích a metodách a také na umělecké hodnotě, vychovává mladé vědce. , podílí se na realizaci společenských zájmů studentů a podporuje mezinárodní, zejména evropskou spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání, ve vědecké a umělecké činnosti. ========

  • Rijeka

  Fakulta ekonomiky a podnikání v Rijece byla založena v polovině roku 1961. S prvními přednáškami od 1. listopadu 1961 vychovává fakulta ekonomické odborníky zejména pro podporu hospodářského rozvoje chorvatského přímoří a istrijského regionu. V roce 2001 se fakulta přestěhovala na novou adresu I. Filipovi?a 4, Rijeka.

  • Osijek

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Zaprešić

  University of Applied Sciences Baltazar Zaprešić bude i nadále rozvíjet ve vysoce kvalitní vysokoškolskou instituci s jasně určeným profilem vzdělávání a výzkumu v podnikání a managementu za podmínek udržitelného rozvoje. Jeho programy jsou založeny na jasných výsledcích učení a celoživotním vzdělávání a jsou atraktivní pro studenty.

  • Zadar

  Zadar má staletou univerzitní tradici, nejdelší v Chorvatsku: v návaznosti na tradici církevního vzdělávání, poprvé zmíněnou v 10. století, byla již 14. června založena dominikánská vysokoškolská instituce Studium generale, později známá jako Universitas Iadertina. 1396.

  • City of Zagreb

  RRiF College of Financial Management byla založena v roce 2006 a provedla tříleté odborné studium Účetnictví a finance a dvouleté odborné postgraduální studium Corporate Finance.

  • Kosovo

  UBT nabízí dynamické a inovativní akademické prostředí 21. století. UBT poskytuje podpůrnou a náročnou příležitost pro studenty, učitele a zaměstnance v participativním a samosprávném prostředí.

  • City of Zagreb

  Podnikání a podnikatelské kompetence jsou v dnešní době naprosto nezbytné, což představuje páteř rozvoje moderní společnosti. Díky modernímu a inovativnímu přístupu ke vzdělávání umožňuje European business school Zagreb (EBUS) studentům praktické využití odborných znalostí, dovedností a obchodních technik.

  • Rijeka

  Lékařská fakulta Univerzity v Rijece je veřejná vzdělávací a vědecká instituce, jejímž posláním je vzdělávání studentů medicíny, zubního lékařství a sanitárního inženýrství, s cílem získat znalosti a dovednosti nezbytné k prevenci nemocí, k udržení a zlepšit zdraví, stejně jako zdravotní péči a rehabilitaci pacientů. Vzdělávací proces úzce souvisí s vědeckým výzkumem ve vědecké oblasti biomedicíny a zdravotnictví, ale také v interdisciplinárních vědeckých oblastech, jejichž výsledky a poznatky se nutně začleňují do vzdělávacího procesu s cílem celoživotního a udržitelného rozvoje společnosti Žijeme v.