Keystone logo
Francie

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Francie 2023

Počet institucí: 244
  • Nancy, Francie

  Mines Nancy je jednou z nejlepších postgraduálních inženýrských škol (9. nejlepší inženýrská škola ve Francii) a je široce známá mezinárodně (umístila se na 17., 51. a 76. místě podle hodnocení ARWU). Škola se zaměřuje na poskytování špičkového vzdělání se silným důrazem na výzkum a inovace. Naši studenti jsou vyškoleni jako inovativní inženýři a manažeři se silným zázemím ve vědě a humanitních oborech, vybaveni širokými odbornými znalostmi a schopností pracovat v multikulturním prostředí a řešit složité výzvy dnešní společnosti.

  • Strasbourg, Francie

  Složitost jednoduše! Postgraduální škola v oboru chemie komplexních systémů nabízí integrovaný magisterský a doktorský program ve stimulujícím prostředí. Magisterský program CSC nabízí 8 měsíců kurzů - pokrývajících hraniční aspekty moderní chemie - a 14 měsíců výzkumných stáží ve třech laboratořích. Kromě výzkumných laboratoří ve Štrasburku můžete absolvovat stáže ve firmách nebo v zahraničí. Tato struktura vám umožní posílit vaše základní chemické znalosti, rozšířit je a přizpůsobit program vašim zájmům. Vaši formaci doplňují kurzy přenosných dovedností, které pokrývají témata od kariérního rozvoje po podnikání. Během tohoto 2letého magisterského programu budete podporováni stipendiem; po absolvování magisterského studia mají úspěšní studenti přímý přístup k doktorským programům ve Štrasburku, chemickém horkém místě.

  • La Rochelle, Francie
  • Athens, Řecko
  • + 4 více

  EU-CONEXUS – European University for Smart Urban Coastal Sustainability je silné partnerství mezi devíti univerzitami, které rozvíjejí vědu a inovace do centra excelence v oblasti Smart Urban Coastal Sustainability (SmUCS). EU-CONEXUS – Evropská univerzita pro inteligentní udržitelnost městských pobřežních oblastí podporuje společné evropské hodnoty a posílenou evropskou identitu tím, že spojuje novou generaci Evropanů, kteří mohou spolupracovat a pracovat v různých evropských kulturách, v různých jazycích a přes hranice.

  • La Rochelle, Francie

  EIGSI La Rochelle je všeobecná inženýrská škola po bakalářském studiu. Škola nabízí vědeckou, humanitní přípravu, nese technické know-how a rozhodně se řídí CSR v jejích společenských, ekologických a ekonomických rozměrech. EIGSI má 1 500 studentů rozmístěných ve dvou kampusech v La Rochelle ve Francii a Casablance v Maroku. EIGSI, založená v roce 1901 v Paříži, je jednou z nejstarších inženýrských škol ve Francii.

  • Paris, Francie

  American Graduate School v Paříži (AGS) nabízí americké vysokoškolské programy studentům z celého světa. AGS je malá, elitní postgraduální škola, která kombinuje všechny kvality špičkové univerzity s intimním a multikulturním vzdělávacím prostředím. AGS se specializuje na mezinárodní vztahy a diplomacii a pokrývá širokou škálu témat, jako je mimo jiné management nevládních organizací, řešení konfliktů, environmentální politika a oblastní specializace (Afrika, Střední východ, Asie a Evropa). Škola plně využívá své strategické polohy ve velkém mezinárodním městě, jako je Paříž, pořádáním rozhovorů s hosty, návštěvami a networkingovými akcemi. Vynikající fakulta AGS se skládá z učenců, bývalých velvyslanců a dalších odborníků z různých pařížských komunit. V rámci fakulty a studentského sboru AGS bylo za posledních 25 let zastoupeno více než 60 národností, což přineslo do třídy různé pohledy a podpořilo dialog a porozumění, které jsou jádrem poslání školy: mír prostřednictvím vzdělávání.

  • Saint-Martin-d'Hères, Francie

  Grenoble INP – Pagora, UGA, je státem financovaná postgraduální škola inženýrství specializující se na obory vláken, biologických materiálů, papíru a tiskových médií. Nabízí inženýrské školení na magisterské a učňovské úrovni s podporou hlavních průmyslových a výzkumných hráčů ve Francii i v zahraničí.

  • Gif-sur-Yvette, Francie

  CentraleSupélec je veřejná instituce pod ministerskou chartou, která se věnuje vědám a inženýrství. Tato charta je sdílena Ministerstvem vysokého školství, výzkumu a inovací a Ministerstvem hospodářství, průmyslu a digitálních technologií.

  • Angers, Francie

  IAE Angers , vytvořená 1. ledna 2020, je univerzitní manažerská škola University of Angers. Je také součástí národní sítě IAE France.

  • Paris, Francie
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 1 více

  Université Paris Pantheon-Assas, založená v roce 1970, je dědicem 'La Sorbonne', bývalé Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris od 13. století. Univerzita je celostátně i mezinárodně uznávaná jako přední francouzská univerzita v právu. k zajištění nejvyšší úrovně excelence ve všech oblastech práva.

  • Paris, Francie

  Skupina ESPI, založená v roce 1972 velkými realitními hráči, založená jako asociativní (zákon z roku 1901) – je soukromým vysokoškolským zařízením, jehož kvalifikace jsou uznávány státem úrovně 6 (Bac + 3) a úrovně 7 (Bac + 5). ), nebo školní diplomy, a registrované v National Directory of Professional Certifications (RNCP), s bakalářským cyklem a cyklem Professional Master (6 specializací). 50 let existence umožnilo skupině zakořenit ve všech realitních obchodech. Dnes jsou naši studenti rozmístěni po univerzitách v Paříži, Nantes, Marseille, Bordeaux, Lyonu a Montpellier.

  • Canterbury, Spojené království
  • Etterbeek, Belgie
  • + 2 více

  University of Kent je celosvětově uznávaná univerzita. Inspirujeme naše absolventy k vynikajícím věcem ve světě.

  • Paris, Francie

  Společnost byla založena ve Vídni v roce 2003 Dr. Alfredem Pritzem, Prof. Jutta Fiegl, Heinz Laubreuter a Elisabeth Vykoukal, Univerzita Sigmunda Freuda (SFU) je soukromá vysoká škola oficiálně akreditovaná rakouským státem od roku 2005.

  • Montpellier, Francie

  Společnost MBS byla založena v roce 1897 a nabízí francouzské a mezinárodní talenty, jedinečné svou rozmanitostí a zázemím, vynikající školení mezinárodně uznávané francouzské manažerské školy. MBS, angažovaná a inkluzivní manažerská škola, vzdělává předchůdce odpovědné ekonomické transformace.

  • Santander, Španělsko
  • Paris, Francie

  Říká se, že praxe dělá mistra. V cesine Vám nabízíme kvalitní vzdělávací zážitek vyznačující se profesionální prací a doprovodem aktivního učitele. Naše pragmatická pedagogika zajišťuje hladký a úspěšný přechod do světa práce. Proto se metoda cesine vyznačuje svou účinností při výchově mladých profesionálů. To je a vždy bude součástí naší filozofie.

  • Toulouse, Francie

  TBI - TOULOUSE BIOTECHNOLOGY INSTITUTE Bio & Chemical Engineering (ex. LISBP) je laboratoř pro základní a aplikovaný výzkum v oblasti biotechnologií, která se nachází v kampusu "Institut National des Sciences Appliquées" (INSA) Toulouse. Laboratoř je pod společným dohledem INSA, CNRS a INRAE, která kombinuje vědeckou excelenci s ekonomickým a společenským významem, organizována ve 4 vědeckých odděleních (12 týmů) a 1 technologické platformě včetně 3 platforem IBiSA (Infrastructures for Biology, Health and Agronomy). .