Keystone logo
Irsko

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Irsko 2024

Počet institucí: 19
  • Manchester, Spojené království
  • Budapest, Maďarsko
  • + 62 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • North City, Irsko

  Dublin Cultural Institute Limited je poskytovat studentům kvalitní kurzy anglického jazyka v přátelském a přívětivém prostředí. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávacích a kariérních cílů a podporovat naše studenty během jejich pobytu v Irsku.

  • Dublin Docklands, Irsko

  The Institute of Banking (IOB) je profesionální síť 33 600 členů, kteří pracují v bankovnictví a mezinárodním sektoru finančních služeb. IOB je uznávaná vysoká škola University College Dublin (UCD). Jedná se o centrum excelence při poskytování odborného vzdělávání a celoživotního učení sektoru finančních služeb s programy pro členy v každé fázi jejich kariéry.

  • Thomas Street, Irsko

  Liffey College je soukromá vzdělávací instituce, která se nachází v historické a kulturní oblasti Liberties v Dublinu. Jsme jen co by kamenem dohodil od Guinness Storehouse, katedrály Christ Church, dublinského hradu, Temple Bar a Grafton Street. V okolí je také spousta kaváren, restaurací a dalšího vybavení.

  • Cork, Irsko

  Cork Board for Education and Training Board (CETB) byla založena v roce 2013 integrací CEC City a County Cork VEC a v lednu 2014, jaké bylo Fás školení v Corku, spadalo do působnosti Cork ETB. Poprvé se další vzdělávání a odborná příprava (FET) staly součástí jediné, soudržné a integrované struktury.

  • Blackrock, Irsko

  Vítejte v Blackrock Further Education Institute (BFEI), který se nachází ve vesnici Blackrock, Co. Dublin - dříve Senior College Dún Laoghaire (SCD), která se v červnu 2014 přestěhovala z Dún Laoghaire a přejmenovala se na Blackrock Further Education Institute .

  • Dublin, Irsko

  Ať už chcete přejít přímo do zaměstnání nebo postoupit na třetí úroveň, Dun Laoghaire Further Education Institute vás vítá v další fázi vašeho kariérního rozvoje. Poskytujeme vynikající školení v mnoha aspektech médií a zvuku, zdraví a sportu, designu, udržitelné energie, výpočetní techniky a technologií a umění a humanitních věd.

  • Cashel, Irsko

  Nabízíme kvalitní školení v kineziologii a produkujeme efektivní a kompetentní odborníky, abychom uspokojili rostoucí poptávku po doplňkových terapiích dnes. Naši absolventi pomáhají lidem po celém Irsku a ve světě.

  • Tipperstown, Irsko

  Marketingový institut je odborným orgánem irských marketingových pracovníků. Existuje „umožnit obchodníkům budovat skvělé značky a skvělou kariéru“. Dělá to sdílením osvědčených postupů, poznatků a odborného obsahu, budováním komunity marketingových pracovníků a podporou marketingových pracovníků v kariérním postupu.

  • Naas, Irsko

  Irish Institute of Training & Development , založený v roce 1969, je neziskovou profesní organizací zastupující členy zabývající se vzděláváním a rozvojem lidských zdrojů v Irsku. Našich 2 000 členů pracuje v obchodě, průmyslu, poradenství, dobrovolnictví, komunitě, vzdělávání a veřejném sektoru.

  • Kildare, Irsko

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Coolock, Irsko

  Coláiste Dhúlaigh College of Next Education (CDCFE) offers Post Leaving Certificate (PLC) Courses at QQI level 5 and 6 and at Higher National Diploma in a wide range of disciplines.

  • Mountjoy, Irsko

  Tady na interdenominační biblické škole je jádro toho, co děláme, vynikající výsledky v biblickém vzdělávání a rozvoji vůdčích schopností. Jsme interdenominační biblická škola a více než třicet let se snažíme sloužit irské církvi.

  • County Dublin, Irsko

  Na The Institute Of Education neexistují žádná omezení, pokud jde o výběr předmětu. Díky 26 dostupným předmětům mají studenti flexibilitu při výběru kombinace předmětů pro maturitu, která nejlépe odpovídá jejich silným stránkám, zájmům a budoucím aspiracím.

  • Dublin, Irsko

  Vítejte na Trinity College v Dublinu, přední irské univerzitě, která inspiruje generace brilantních myslitelů více než 400 let. Připojte se k našim 18 000 vysokoškolským a postgraduálním studentům a spolupracujte s některými z nejvýznamnějších a nejuznávanějších profesorů ve svém oboru.