Keystone logo
Island

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Island 2024

Počet institucí: 6
  • Reykjavík, Island

  Technická škola Reykjavík byla založena v roce 2008, ale její historie sahá až do 19. století. Technická škola Reykjavík se skládá z 8 škol a Technické akademie a každý semestr nabízí přibližně 50 studijních programů a 800 kurzů. Každá škola má svého vlastního ředitele i vzdělávací nezávislost.

  • Hvanneyri, Island

  Agricultural University of Iceland (AUI) byla založena 1. ledna 2005. Jedná se o vzdělávací a výzkumnou instituci v oblasti zemědělství a přírodních věd. Hlavní důraz je kladen na ochranu a udržitelné využívání půdy a živočišných zdrojů, včetně tradičního zemědělství, zahradnictví a lesnictví, plánování životního prostředí, vědy o obnově, rozvoj venkova a udržitelný rozvoj.

  • Brattleboro, Spojené státy americké
  • Washington, DC, Spojené státy americké
  • + 13 více

  SIT Graduate Institute nabízí mezinárodně zaměřené magisterské tituly, certifikáty, a programy profesionálního rozvoje v oblasti transformace konfliktů, mezinárodní vzdělávání, udržitelný rozvoj, a TESOL. Od roku 1964 připravuje SIT profesionály na úspěch v mezikulturním a mezinárodním prostředí.

  • Isafjordur, Island

  University Center of the Westfjords je nezisková organizace založená v březnu 2005. Má 40 zakládajících členů, včetně všech vysokých škol v zemi. Středisko zahájilo svoji činnost ve Vestrahús v Ísafjörðuru v lednu 2006. Ve stejné budově jsou mimo jiné kanceláře Marine Research Institute, Islandské rybářské laboratoře a Islandské středisko pro výzkum sněhové laviny. Sídlí zde také Regionální rozvojové centrum Westfjords a všechny organizace zastoupené v budově sdílejí společná přijímací zařízení.

  • Borgarnes, Island

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Reykjavík, Island

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...