Keystone logo

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Kyrgyzstán 2023

Počet institucí: 9
  • Bishkek

  ALA-TOO MEZINÁRODNÍ UNIVERZITA se skládá z pěti bloků s učebnami a laboratořemi vybavenými internetem a moderními interaktivními tabulemi. V AIU jsou čtyři fakulty, tři instituty a 16 kateder. Primárním vyučovacím jazykem je angličtina. Pomocnými jazyky je ruština, kyrgyzština a turečtina.

  • Jalal-Abad

  Státní univerzita Jalal-Abad je veřejná instituce určená k poskytování vysokoškolského vzdělávání v následujících oborech: elektronika, energetika; konstrukce; vzdělání; zemědělsko-průmyslový komplex. Univerzita si vysoce váží prosazování ctnostných ideálů a koncepce vzdělávání všech osob.

  • Bishkek

  Kyrgyz National University pojmenovaná podle Jusupa Balasagyna (KNU) je veřejná vysoká škola v Kyrgyzstánu. Jedná se o nejstarší a největší instituci vysokoškolského vzdělávání v Kyrgyzské republice. Hlavní kampus univerzity se nachází v Biškeku - hlavním městě Kyrgyzstánu.

  • Bishkek

  Kyrgyz National Agrarian University , pojmenovaná po KISkriabin, je veřejná vysoká škola v Kyrgyzstánu. Hlavní kampus se nachází v srdci hlavního města Kyrgyzstánu - Biškeku. Kyrgyz National Agrarian University , pojmenovaná po KISkriabin, sebevědomě zaujímá místo mezi 20 nejlepšími kyrgyzskými univerzitami.

  • Bishkek

  Od svého založení považovala Kyrgyzstánská turecká univerzita Manas v rámci svých hlavních povinností provádění kvalifikovaných vzdělávacích studií mezi turkickými republikami. Naše univerzita si klade za cíl pomoci turecké mládeži vybavené moderním a současným vzdělávacím systémem se společným porozuměním vychovávat vědomé, soběstačné a odpovědné jedince.

  • Bishkek

  Kyrgyz State Technical University , pojmenovaná podle I.Razzakova ( KSTU ), je vlajkovou lodí inženýrského vzdělávání v Kyrgyzstánu. Univerzita připravuje vysoce kvalifikované odborníky v různých oborech pro naši republiku, blízkou i vzdálenou.

  • Bishkek

  Kyrgyz Economic University , pojmenovaná podle M. Ryskulbekova, je jedinou vzdělávací institucí v naší zemi, která se vyvinula z FTSST (Frunze Technical School of Soviet Trade) na univerzitu. Naše univerzita je jedním z vůdců modernizačního systému vysokoškolského vzdělávání v Kyrgyzské republice.

  • Bishkek

  University Of Central Asia ( UCA ) je soukromá, nezisková, sekulární univerzita. Posláním University Of Central Asia je podporovat sociální a ekonomický rozvoj Střední Asie.

  • Bishkek

  The OSCE Academy in Bishkek is a regional center for post-graduate education, capacity building, research, and dialogue. The OSCE Academy, created by the Memorandum of Understanding between the OSCE and the Government of Kyrgyzstan, is supported by Norway, Finland, Germany, the USA, Denmark, Canada and other OSCE participating States.