Keystone logo
Malajsie

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Malajsie 2024

Počet institucí: 32
  • Kuala Lumpur, Malajsie

  Methodist College Kuala Lumpur (MCKL) byla od svého založení v roce 1983 založena Metodistickou radou pro vzdělávání. Náš kampus je strategicky založen v srdci Kuala Lumpur.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Naše cesta jako Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) začala v roce 1990 v 6 jednotkách čtyřpodlažních obchodů v Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya, zatímco jsme čekali na dokončení našeho účelového stálého kampusu v Bandar Utama, novém a úspěšná smíšená rozvojová čtvrť v Petaling Jaya. Po přestěhování do našeho stálého areálu změnila KBU svůj název na KBU International College. V roce 2015 jsme byli povýšeni na univerzitní školu a přejmenovali jsme se na First City University College (First City UC).

  • Ipoh, Malajsie

  Věříme, že jednotlivci mají talent i nadání, a pokud budou pěstováni, vzděláváni a trénováni prostřednictvím otevřeného přenosu znalostí z jakékoli kultury nebo civilizace na světě, budou moci hrát roli při rozvoji sebe, společnosti a národa. Na základě této filozofie usilujeme o produkci profesionálních a poloprofesionálních absolventů s akademickou dokonalostí, vysokými etickými a morálními hodnotami.

  • Alor Gajah, Malajsie

  Logo Kolej Universiti Agrosains (UCAM) je inspirováno třemi (3) listy, které symbolizují zralost. Rozsah tří (3) barev je obvykle progresivní změnou v procesu vývoje.

  • Kampung Kuala Muda, Malajsie

  Jako specializovaná vysoká škola je jedinečným přístupem MERITUS ke vzdělávání nabídnout praktickou a efektivní kombinaci tradičního, moderního a zkušenostního učení, aby byl zajištěn úspěch. Na rozdíl od jiných vysokých škol, které se zaměřují pouze na akademické pracovníky, se společnost MERITUS zavázala vyrábět dobře zaoblené absolventy, schopné splnit požadavky dnešních zaměstnavatelů, vštěpované ctnostmi úspěchu a po ukončení studia vyhledávané špičkovými organizacemi.

  • Puchong, Malajsie

  MALAYSIA Binary University, která je ministerstvem vysokého školství (MOHE) hodnocena jako 5hvězdičková (vynikající) univerzita, je jednou z nejuznávanějších a nejuznávanějších univerzit pro management, IT a podnikatelské vzdělávání v Asii. Univerzita nabízí vynikající programy na úrovni PhD, Masters a Bachelors, které jsou mezinárodně uznávány Asociací univerzit CommonWealth (ACU, UK), Mezinárodní asociací univerzit (IAU, Francie), NARIC (UK) a Malajsijským úřadem pro kvalifikaci (MQA) .

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Duch dávání byl vždy v našich zdech. Chápeme, že je důležité předávat znalosti budoucím generacím - stejně jako naši spoluzakladatelé poprvé předali své znalosti o pečení místní komunitě před více než 40 lety, nyní děláme totéž a ve skutečnosti více podporované akumulací zkušeností v průběhu desetiletí.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Cyberlynx International College je soukromá vysoká škola v Kuala Lumpur, která nabízí řadu diplomů a osvědčení o sportu, obchodu a designu. Vysoká škola byla založena skupinou akademiků a profesionálů, kteří působí ve vzdělávacím průmyslu již více než 25 let.

  • Petaling Jaya, Malajsie

  Olympia College byla založena v roce 1995, aby uspokojila rostoucí potřebu soukromého vysokoškolského vzdělávání v Malajsii.

  • Kuala Sungai Baru, Malajsie

  Kolej Universiti Islam Melaka , lépe známý jako KUIM, je stoprocentní instituce vysokoškolského vzdělávání pro vládu státu Malacca zřízená podle zákona IPTS z roku 1996.

  • Shah Alam, Malajsie

  Ramsay Sime Darby Healthcare College (dále jen „The College“) je jedním z průkopníků malajsijského zdravotnického vzdělávání. Vysoká škola má od svého založení v roce 1995 zkušenosti s akademickou dokonalostí. Ramsay Sime Darby Healthcare College je registrována ministerstvem vysokoškolského vzdělávání jako poskytovatel vysokoškolského vzdělávání.

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  BUĎTE TŘÍDOU SVĚTA V TO, CO DĚLÁTE TMC International Aesthetic College patří mezi přední pedagogy krásy a estetiky v kosmetickém průmyslu.

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  Stamford College Melaka od svého založení v roce 1950 staví na dědictví výchovy a vzdělávání lidí, kteří touží po hledání znalostí a úspěchu ve svém životě.

  • Malacca, Malajsie

  International College Of Yayasan Melaka (ICYM) byla vytvořena, aby věřila a chápala, že vysokoškolské vzdělání je pro pokrok národa zásadní. Slibný začátek této instituce byl v roce 1997, kdy ji ministr školství během této doby oficiálně otevřel.

  • Kuala Lumpur, Malajsie

  Mindvalley poskytuje vzdělání, na které běžné školy zapomněly být člověkem, je víc než jen to, co z něj dělá náš rozbitý vzdělávací systém. Učíme svět umění skutečně žít mimořádný, naplňující a šťastný život.