Keystone logo

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Mexiko 2023

Počet institucí: 259
  • Monterrey
  • Aguascalientes
  • Chihuahua
  • + 22 více

  Tecnológico de Monterrey bylo založeno v roce 1943 díky vizi Dona Eugenia Garzy Sada a skupiny podnikatelů, kteří vytvořili neziskové sdružení s názvem Enseñanza e Investigación Superior, AC Tecnológico de Monterrey je soukromá, nezisková, nezávislá instituce bez politické a náboženské příslušnosti.

  • Campeche

  Universidad Internacional Iberoamericana ( UNINI México ) je koncipována jako instituce vysokoškolského vzdělávání pro pregraduální a postgraduální studium, jejíž cíle a hlavní zásady zaručují rovné příležitosti ke studiu pro všechny lidi.

  • Jumeirah
  • Guadalajara
  • London

  Profesionální, akreditovaná filmová škola s nezávislým duchem, Raindance vyučuje začínající i zkušené filmaře již od roku 1992. Náš étos je zaměřen na nezávislost a naše kurzy jsou navrženy pro vás, abyste rozvinuli své dovednosti svým způsobem, ve vašem stylu.

  • Mexico City

  Na Universidad Ítaca jsme průkopníky v nabídce distančního vzdělávání v celém Mexiku. Naše univerzita vám nabízí dokončení bakalářského studia online nebo osobně, stejně jako magisterského studia, abyste využili své profesionální dovednosti a rychle rostli na pracovišti.

  • Tlaquepaque

  ITESO je jezuitská univerzita v Guadalajara. Společnost byla založena v roce 1957 a patří do sítě více než 228 jezuitských univerzit po celém světě. Všichni sdílejí 450letou tradici jezuitského vzdělávání, tradici, která se historicky stala středem světového myšlení a je známá pro vzdělávání vůdců ve všech oborech vědy a umění.

  • Mexico City

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Mexico City
  • Monterrey
  • Guadalajara
  • + 2 více

  EGADE Business School v Tecnológico de Monterrey si vybudovala celosvětově uznávanou reputaci jako přední latinskoamerická obchodní vzdělávací instituce, která se zavázala zmocnit všesprůchodné vůdce, kteří vytvářejí sdílenou hodnotu a transformují společnost.

  • Mexico City

  Vatel International School of Hotel Management and Tourism je uznávanou institucí po celém světě, která připravuje studenty na získání znalostí a dovedností nezbytných k zodpovědnému výkonu manažerských pozic v pohostinských zařízeních, jako jsou hotely, restaurace, agentury. cestovní, servisní agentury, nemocnice, rekreační střediska atd. Vatelův akademický plán nabízí oficiální dvojitý titul (Mexiko-Francie), který otevírá možnost přímého vstupu do profesionálního světa.

  • Naucalpan de Juárez

  Vědom, že je třeba připravit lepší lidi a profesionály, aby se úspěšněji čelit výzvám ‚nový normál‘, u UVM jsme se rozhodli zahájit náš nový Certeza vzdělávacího modelu.

  • México

  Jsme univerzita odhodlaná předávat přístupy zaměřené na oblasti obchodu a lidského rozvoje, které poskytují vysoce úspěšné strategie. Jsme pevně přesvědčeni, že funkcí přípravy je učinit z jednotlivce osobu znalostí a hodnot, které spolupracují s naší společností na pozitivní úrovni zkušeností. Navrhujeme učení jako nástroj, který vyžaduje odhodlání vedoucí k velkým úspěchům a uspokojení, klademe důraz na výběr našich profesionálů, kteří při vstupu již mají v této oblasti obohacující profil, který jim umožňuje přispívat zkušenostmi svým spolužákům a třídním profesorům. , protože znalosti jsou aplikovány s nadšením, pravdivostí, poctivostí a aktualizací. Naše univerzita umožňuje rozvoj a růst našich absolventů a našich pedagogických pracovníků a také pohodlná zařízení, kde je použití prioritou.

  • Puebla City

  Polytechnická univerzita v Puebla se zavázala ke splnění a neustálému zlepšování účinnosti svého systému managementu kvality prostřednictvím stanovování, přezkoumávání a pravidelného hodnocení cílů kvality, jejichž cílem je posílení vzdělávacích služeb poskytovaných univerzitou, za účelem úplného vyškolení kompetentních odborníků, kteří splňují potřeby produktivního a sociálního sektoru.

  • Mexico City

  Na Technologické univerzitě v Mexiku jsme přesvědčeni, že každý má právo na kvalitní vzdělání. Proto vám pro studium na střední škole, vysokoškolákovi nebo absolventovi nabízíme cenově dostupné školné, akademická stipendia a pracovní banku. Naším cílem je, abyste se stali profesionály připravenými tak, abyste mohli zlepšit kvalitu svého života.

  • Cortazar

  Jsme univerzita světové třídy, která funguje prostřednictvím komplexního systému managementu kvality, který: Integrálně školí lidi prostřednictvím různých vzdělávacích programů uznávaných pro jejich kvalitu a relevanci na základě modelu Polytechnic Universities. Má vysoce kvalifikovaný personál. Podporuje kulturu výzkumu, technologického rozvoje a inovací s udržitelným přístupem as mezinárodní projekcí.

  • México

  Universidad Michoacana de San Nicolás de Hidalgo je veřejná i sekulární instituce vyššího a vyššího vzdělání, dědice humanismu Vasco de Quiroga, ideálů Miguel Hidalgo, José María Morelos, Melchor Ocampo; z iniciativy Pascual Ortiz Rubio, First Autonomous University of America, jejímž posláním je: Přispívat k sociálnímu, ekonomickému, politickému, vědeckému, technologickému, uměleckému a kulturnímu rozvoji Michoacánu, Mexika a světa, formováním vzpřímeného, ​​kompetentního, a vedoucí lidské bytosti, které generují změny ve svém prostředí, vedené etickými hodnotami naší univerzity, prostřednictvím příslušných a kvalitních vzdělávacích programů; provádění výzkumu spojeného se sociálními potřebami, který podporuje vědecký a technologický pokrok a uměleckou tvorbu; zavádění aktivit, které zachraňují, zachovávají, zvyšují a šíří univerzální hodnoty, demokratické postupy a udržitelný rozvoj prostřednictvím šíření a rozšiřování univerzit.

  • Acapulco

  Univerzita Loyola del Pacífico je vzdělávací instituce vyšší úrovně, která se zrodila v Acapulcu v roce 1992. V roce 2008 začala vyšší sekundární úroveň otevřením bakalářského titulu Univerzity Loyola del Pacífico: Prepa Loyola. O deset let později, v roce 2018, zahájil základní úroveň na střední škole Loyola. Dnes je její nabídka studia vyšší úrovně 9 semestrálních a 3 semestrálních stupňů. Takto je s rozšířením svých akademických nabídek konstituován jako vzdělávací systém Loyola del Pacífico.