Keystone logo
Nový Zéland

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Nový Zéland 2024

Počet institucí: 12
  • Auckland, Nový Zéland

  NCBT ( Newton College of Business and Technology ) je akreditovaný poskytovatel NZQA se sídlem v Aucklandu. Nový Zéland. NCBT je registrován u Nového Zélandu Qualifications Authority (NZQA) od roku 1995 a od svého vzniku se zaměřuje na poskytování kvalitního vzdělávání se silným důrazem na pastoraci našim zahraničním studentům.

  • Wellington, Nový Zéland

  V Campbell získávají studenti to nejlepší z výuky anglického jazyka jako součást obohacující studentské zkušenosti v našich areálech ve Wellingtonu a Aucklandu. Jsme hrdí na dlouhou historii a reputaci Campbellu, že poskytuje prvotřídní akademické vzdělávání v pečujícím a podpůrném prostředí.

  • Christchurch, Nový Zéland

  University of Canterbury International College (UCIC) nabízí exkluzivní Pathway do vysokoškolských programů University of Canterbury. UCIC nabízí univerzitní přenosové programy (UTP), které jsou na Novém Zélandu jedinečné. UTP jsou ekvivalentem prvního ročníku bakalářského studia na University of Canterbury.

  • Auckland, Nový Zéland

  New Zealand School of Wines and Spirits (NZSWS) založila v roce 2006 Jane Skilton MW. Přední poskytovatel NZ kurzů Wine & Spirit Education Trust (WSET) a jediná škola schválená WSET, kterou vlastní a provozuje Master of Wine.

  • Auckland, Nový Zéland

  New Zealand School of Food & Wine na Novém Zélandu, kterou založila Celia Hay, vychovává novou generaci baristů, kuchařů, majitelů restaurací a kaváren, manažerů pohostinství, someliérů a vinařů, podnikatelů v pohostinství a také lidí, kteří milují dobré jídlo od té doby 1995.

  • Auckland, Nový Zéland

  Vítejte v areálech Abacus Institute of Studies v Aucklandu a Christchurch. Vybrali jste si vynikající vzdělávací organizaci pro podporu a další vzdělávání. Váš čas s námi je značný a doporučujeme vám, abyste vyvážili své akademické aktivity a potěšení ze života kampusu.

  • Waitākere, Nový Zéland

  Posláním UUNZ je poskytovat studentům z celého světa studijní zkušenosti, které je připraví na úspěšnou účast na Novém Zélandu a na globálních pracovních silách. UUNZ usiluje o to, aby byla předním vzdělávacím a průmyslovým školicím podnikem na Novém Zélandu a poskytovala transformativní vzdělávání.

  • Christchurch, Nový Zéland

  Ara Institute of Canterbury Ltd je pulzující, progresivní, vládou financovaný institut poskytující prvotřídní vzdělání na terciární úrovni.

  • Auckland, Nový Zéland

  Společnost Crown, založená v roce 1972, je jednou z nejdelších terciárních institucí na Novém Zélandu poskytujících školení v oblasti cestování a cestovního ruchu, pohostinství, zdraví a pohody, výpočetní techniky a obchodu.

  • Auckland, Nový Zéland

  Techtorium (s pomocí našich průmyslových partnerů) inspiruje kiwi pro vstup do odvětví ICT. Z tohoto důvodu jsme získali status poskytovatele kategorie 1 jako uznání za naše úspěšné absolvování kurzu.

  • Auckland, Nový Zéland

  Výcvikové programy Air New Zealand Academy of Learning jsou navrženy s ohledem na dosažení excelence. Naše programy vyvíjejí letečtí odborníci, kteří rozumí leteckému průmyslu v globálním měřítku.

  • Wellington, Nový Zéland

  Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand.