Keystone logo
Omán

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Omán 2024

Počet institucí: 8
  • Muscat, Omán

  - Národní institut pohostinství - je předním poskytovatelem kvalitního odborného vzdělávání pro odvětví pohostinství, stravování a cestování v oblasti Perského zálivu. Nachází se v ománském Maskatu a pracuje s jasným záměrem poskytovat co nejkomplexnější a profesionální školení.

  • Muscat, Omán

  MGi - Modern Gulf Institute - nabízí obchodní a profesní rozvoj, management a soft skills tréninkové programy a workshopy, stejně jako kurzy zaměřené na pomoc studentům zlepšit jejich anglický jazyk, IELTS a počítačové dovednosti pro osobní a profesionální rozvoj. Nabízíme konzultační a výkonné koučovací řešení.

  • Al Azaiba South, Omán

  Pioneer Institute of Management and Technology je přední školení GCC v Muscatu v Ománu. Nabízíme řadu vzdělávacích programů v oblasti informačních technologií, databázových technologií, projektového managementu, měkkých dovedností a mnoha dalších. Řídí jej tým neuvěřitelně talentovaných profesionálů, kteří mají více než 30 let zkušeností v oblasti IT a podnikového školení.

  • Birkat Al Mouz, Omán

  The University Of Nizwa (UoN) byla založena v Ománském sultanátu v roce 2004 jako fakulta řízená nezisková soukromá univerzita. Nachází se 140 km od hlavního města Maskatu ve vnitrozemí Al-Dakhiliya poblíž historického bývalého hlavního města Nizwa. Univerzita usiluje o poskytnutí progresivního a bezpečného vzdělávacího prostředí, které respektuje tradice a hodnoty sultanátu.

  • Salalah, Omán

  Salalah College of Technology je jedním z předních poskytovatelů technologického vzdělávání v Ománském sultanátu. Nachází se v Salalahu, zahradním městě Omán. Salalah je také známý jako „hlavní město parfémů v Arábii“. Město se nachází v jižní části Ománu asi 1000 kilometrů od hlavního města Maskatu. Obyvatelé jsou velmi přátelští, velkorysí a pohostinní. I když prochází modernizací, komunita si uchovala svou cennou kulturu a hodnoty.

  • Muladdah, Omán

  University of Technology and Applied Sciences - Al Musannah (dříve Al Musanna College Of Technology ), která se nachází v jižním regionu Al Batinah, je uznávána jako jedna z předních technologických škol zavázaných k budování udržitelné infrastruktury, kvalifikovaných lidských zdrojů a vynikajícího studentského sboru. uspokojit měnící se požadavky na vzdělání a trh práce.

  • Muscat, Omán

  Vítejte na Vysoké škole Al-Zahra pro ženy, vysoké škole, která byla založena v roce 1999 v akademickém spojení s univerzitou Al-Ahliyya Amman University jako první vysokoškolská instituce specializovaná pouze na ženy, aby se později stala významnou vzdělávací památkou, která přispívá ke komplexní renesanci zvané protože jeho Veličenstvo, sultán Qaboos.

  • Amman, Jordánsko
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 6 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...