Keystone logo
Saúdská Arábie

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Saúdská Arábie 2024

Počet institucí: 9
  • Ayn Ibn Fuhayd, Saúdská Arábie

  Prostřednictvím silného programu diplomů a kurzů na míru spojujících teorii a praxi od svého vzniku poskytl Josoor vzdělávací a školicí řešení pro více než 4000 účastníků a vybavil je dovednostmi a odbornými znalostmi pro řízení projektů a organizací ve sportovním průmyslu a poskytování prvotřídních služeb , významné sportovní a volnočasové akce.

  • Buraydah, Saúdská Arábie

  Je to jeden z administrativních regionů v Saúdské Arábii a jeho ředitelstvím je město Buraidah. Qassim je známý množstvím podzemních vod a poskytuje království Saúdské Arábie nejlepší druhy datlí a zeleniny. Klíčovými městy regionu jsou: Burajda, největší město, Onaizah, Maznib, Bukeiriyah, Badayea, Almaznib, Alkhabra, Rijád Alkhabra, Alasyah, Oklat Alsukoor, Dhariah, Oyoon Aljawa a další.

  • Taif, Saúdská Arábie

  Hlavní kampus Taif University v Taifu se v současné době nachází v Al-Hawiyya v provincii Taif v emirátu Makkah v západní oblasti Saúdské Arábie na východních svazích pohoří Sarawat v nadmořské výšce 1700 m nad mořem na jihozápadě Arabského moře. Poloostrov. TU má také tři pobočky v Taif Governorate: Taraba Branch (přibližně 150 km od Taif), Khurma Branch (přibližně 200 km od Taif) a Ranya Branch (350 km od Taif).

  • Jeddah, Saúdská Arábie

  Snažíme se dosáhnout institucionální excelence budováním udržitelných strategických partnerství s cílem urychlit rozvoj vzdělávacího procesu a specializovaných aplikovaných postupů.

  • Abha, Saúdská Arábie

  Vážený potenciální kliente, rádi bychom se při této příležitosti krátce představili. HIPIT (Higher Institute for Paper & Industrial Technologies) je nezisková vzdělávací a technická vzdělávací instituce, která nabízí dvouletý diplomový program pro nově absolvované Saúdské Arábie. HIPIT má licenci podle TVTC (č. 210412). Náš institut se zavázal poskytovat kvalitní vzdělání a nejlepší stážisty v technické oblasti, které požadují nejlepší společnosti v KSA. HIPIT věří v ziskové a příjemné dlouhodobé vztahy s našimi studenty, klienty a zaměstnanci.

  • Rabigh, Saúdská Arábie

  Naše vize: Být nejlepším poskytovatelem služeb při rozvoji efektivního talentu v oblasti vodních a energetických technologií.

  • Riyadh, Saúdská Arábie

  Aviation Australia Riyadh College ( AARC ) je společný podnik mezi Aviation Australia a Shamal Investments v Saúdské Arábii.

  • Al Bukayriyah, Saúdská Arábie

  Kromě toho, že Sulaiman Al Rajhi Colleges je jednou ze svých vzdělávacích institucí, která má celosvětový jedinečný přístup ke zdrojům vzdělávání ve zdravotnictví, naše univerzita vyniká také mezinárodním výběrem kurzů, jedinečnými studijními kurzy, nejnovějšími osnovami, příležitostí k přechodu na Maastrichtskou univerzitu v jakékoli fázi.

  • Amman, Jordánsko
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 6 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...