Keystone logo
Spojené arabské emiráty

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Spojené arabské emiráty 2024

Počet institucí: 23
  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Prague, Česká republika
  • Dubai, Spojené arabské emiráty
  • + 2 více

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Casablanca, Maroko
  • Brussels, Belgie
  • + 1 více

  Naším posláním je podporovat rozvoj islámských financí šířením osvědčených postupů, stimulací inovací a podporou této iniciativy. Zasahujeme prostřednictvím výzkumných prací, publikací, vytváření síťových platforem a školení.

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  Dostupné obchodní programy pro studenty s vysokoškolskou kvalifikací. Ať už hledáte zdokonalení svých dovedností, zdokonalení svého týmu nebo profesní vzdělání, MAK Institute Learning Pathways vám může poskytnout vše, co potřebujete.

  • Sharjah, Spojené arabské emiráty

  Společnost EPTI, založená v roce 1997, je jedním z předních soukromých institutů v SAE, který se přizpůsobuje novému vývoji ve světě učení a technologií, sídlí v nóbl a špičkové lokalitě Sharjah, má prostorné přednáškové sály, dobře vybudovanou knihovnu, moderní počítačovou laboratoř s 24hodinovým internetovým zařízením, kromě toho, že má tým kvalifikovaných a zkušených fakult z různých národností.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Atlas Educational Institute , je jedním z nejuznávanějších vzdělávacích institutů, který byl založen v roce 1998 a jehož hlavní vizí a posláním je poskytovat kvalitní vzdělávání a odbornou přípravu pro občany i krajany v různých studijních příležitostech v různých oborech s využitím tradičních i inovativní výukové techniky založené na moderních informačních technologiích v souladu s pokyny Ministerstva školství a mládeže Dubaj, Spojené arabské emiráty.

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  Společnost Abu Dhabi Ports se sídlem v Abú Dhabí, hlavním městě Spojených arabských emirátů, je společnost, která vlastní, spravuje a provozuje 11 přístavů a terminálů ve Spojených arabských emirátech a Guineji.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Polyskills Institute poskytuje školení světové úrovně v oblasti jazyků a vzdělávání učitelů. Polyskills se zaměřuje na místní požadavky a požadavky průmyslu, přičemž udržuje krok s nejnovějšími technologickými pokroky a metodikami školení.

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  Abu Dhabi Vocational Education And Training Institute (ADVETI) byl založen v roce 2007 a má sedm (7) subjektů: Al Jazirah Institute of Science and Technology v Abu Dhabi, Al Jaheli Institute of Science and Technology in Al Ain, Baynounah Institute of Science and Technology v západním regionu, Al Reef Institute of Logistics and Applied Technology in Al Shahama, Sharjah Institute of Science & Technology in Sharjah, Secondary Technical Schools (STS) and Vocational Education Development Center (VEDC).

  • Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

  Vítejte na webových stránkách polytechniky v Abú Dhabí. ADPoly je vládní subjekt spravovaný Institute of Applied Technology. ADPoly je nový vzrušující podnik, který přináší mezinárodně uznávané Applied Bachelor / Higher Diplomas of Advanced Careers and Majorors ve spolupráci s různými partnery a talentovaným týmem administrátorů a instruktorů.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Zveme vás, abyste si prohlédli naše výjimečné portfolio vzdělávacích nabídek, které sahají od naší exkluzivní přípravy certifikace až po kratší zaměřené programy na vybraná témata. Po kontrole našich webových stránek nás neváhejte kontaktovat a identifikovat způsoby, jak můžeme společně dosáhnout našich společných cílů.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Knowledge Point je přední vzdělávací institut v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Pomáháme studentům tím, že jim poskytujeme vynikající školení a prezentace, aby byli připraveni na průmysl.

  • Al Nahda, Spojené arabské emiráty

  Emirates College for Management & Information Technology (ECMIT) je instituce vysokoškolského vzdělávání, která byla původně zřízena a licencována Ministerstvem školství Spojených arabských emirátů v roce 1998 jako Emirates Center for Management and Information Technology. V roce 2004 bylo středisko přejmenováno na Emirates College For Management And Information Technology a byla vyvinuta sada pěti cílů zaměřených na mise, které měly utvářet budoucí směr školy.

  • Al Ain, Spojené arabské emiráty

  Syscoms Information Technology Institute je diverzifikovaný podnik skupiny LULU Group, která má různé obchodní aktivity po celém světě a sídlí v Abú Dhabí. Institut Syscoms, který je v regionu známým institutem kvalitního vzdělávání od roku 1990, v současné době nabízí informační kurzy, obchodní administrativu, měkké dovednosti a jazykové krátké kurzy.

  • Dubai, Spojené arabské emiráty

  Development Institute for Science & Computer, známý jako „DISC“, je školicí středisko umístěné v centru Dubaje ve Spojených arabských emirátech. V průběhu desetiletí jsme prokázali vynikající úroveň ziskovosti a rychlosti růstu, pokud jde o počet delegátů studujících ve Spojených arabských emirátech i mimo zemi. Naše konkurenční výhoda spolu s novými tréninkovými technikami staví DISC do popředí vzdělávacích služeb.