Keystone logo

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Tchaj-wan 2023

Počet institucí: 87
  • 135號

  Yuan Ze University založená v roce 1989, může být podle tradičních standardů mladá, přesto byla v nejkratším období uznána jako model pro nově vznikající univerzity. Jako první a jediná univerzita, která získala Národní cenu za kvalitu v roce 2003, obdržel Yuan Ze v roce 2005 ocenění ministerstva školství za projekt Excellence Teaching. Postupně byl MOE určen jako jedna z 12 nejlepších univerzit na Tchaj -wanu, od roku 2005 získává ocenění za „Cíle pro rozvojový projekt špičkové univerzity a elitního výzkumného centra“. Díky nejvyššímu ocenění ve výuce, výzkumu a správě se Yuan Ze stal zázrakem vyššího vzdělávání na Tchaj -wanu.

  • Causeway Bay
  • Seoul
  • Taipei
  • + 1 více

  Se zvláštním zaměřením na Asii otevřela Univerzita v Manchesteru v roce 1992 své první mezinárodní centrum v Hongkongu a nabízí špičkové vzdělání v oblasti managementu globálním vedoucím pracovníkům ve východní Asii, včetně Hongkongu, Japonska, Jižní Koreje, Tchaj -wanu, Jižní Číny a Macaa. téměř 30 let.

  • Los Angeles
  • Barcelona
  • New Taipei

  College of Business Administration (CBA) na Loyola Marymount University (LMU) je jednou z nejlepších obchodních škol v zemi. Založeno v roce 1926 jako centrum strategického myšlení a inovací v jižní Kalifornii, usilujeme o akademickou dokonalost a připravujeme studenty na využití jejich nesmírného talentu a jedinečných dovedností k prosazování zájmů průmyslu i společnosti.

  • Taipei

  Institucionálním předchůdcem NTU byla Taihoku Imperial University, založená v roce 1928 japonskou koloniální správou. Prvním prezidentem byl Shidehara Tan Tairaka Hiroshi. V roce 1945 Čínská republika vyhrála válku odporu proti Japonsku a Tchaj -wan byl předán nacionalistické vládě Číny. Dne 15. listopadu téhož roku byla Taihoku Imperial University formálně převedena pod čínskou správu a přejmenována na National Taiwan University, přičemž prvním prezidentem byl jmenován Dr. Tsung-lo Lo. Nyní má univerzita 11 vysokých škol s 54 odděleními a 108 absolventskými instituty a více než 50 národními a univerzitními výzkumnými středisky. Celkový počet studentů, včetně studentů zapsaných na Škole odborných a pokračovacích studií, vzrostl na více než 32 000, včetně více než 17 000 vysokoškolských studentů a 15 000 postgraduálních studentů.

  • Manchester
  • Accra
  • Budapest
  • + 62 více

  World-class university preparation qualifications designed by universities for international students to succeed at university.

  • Taipei

  Shih Hsin University nabízí ve své denní škole a noční škole širokou škálu vysokoškolských a absolventských studijních programů. Aby byla splněna poptávka dospělých, kteří touží obohatit své znalosti nebo pokračovat ve vzdělávání, univerzita poskytuje několik programů dalšího vzdělávání, které vedou k bakalářským, magisterským a doktorským titulům. Univerzita navíc nabízí také speciální bakalářský program pro absolventy tříletých odborných vysokých škol.

  • Taipei

  Kaohsiung Medical University (původně známá jako Kaohsiung Medical College) byla formálně založena v roce 1954. Kromě toho, že byla první soukromou lékařskou univerzitou na univerzitě, stala se také důležitou kolébkou pro vysoce kvalifikované lékaře a specialisty související se zdravotnictvím. Kaohsiung Medical University byla v počátcích centrem lékařské péče i studia místní tropické medicíny. Vysoké školy zrušily svoji misi na výzkum tropických chorob poté, co Světová zdravotnická organizace oznámila, že již není endemickou oblastí tropických chorob, a obrátila svou plnou pozornost na neustále se vyvíjející oblasti základní lékařské vědy a klinického lékařského výzkumu. Univerzita také nadále posilovala své lékařské služby. Kaohsiung Medical University proto položila pevný základ jako přední lékařská instituce na jihu. Poté, co se v létě 1999 Kaohsiung Medical College stala univerzitou, využila této příležitosti, aby se pohybovala rychleji a dále a dosáhla nejvyšších standardů ve výuce, výzkumu a službách. Společnou vizí každého na Kaohsiung Medical University je udělat z univerzity moderní, perspektivní instituci usilující o excelenci jak akademiků, tak lékařské péče. Kaohsiung Medical University má všechny přednosti dobře zavedené univerzity. Existuje široká škála lékařských kurzů a zařízení pro základní i klinický výzkum je dostačující a kvalitní. Univerzita se nachází v centru města Kao -siung, druhého největšího města, které má všechny atrakce a vzrušení z městského života.

  • Taipei

  1. června 1960 ji založili dva lékaři, Hu Shuiwang a Xu Qiantian, a nadšení pedagogové z oblasti medicíny. Počínaje třemi plechovými chatrčemi, od knih a skleněných trubic po velké pozemky a domy, všechny darovaly soukromé osoby. Po půlstoletí v modrém prošla Pekingská lékařská univerzita 17. radou, 8 předsedů a 10 ředitelů. Jsou průkopníky mimořádných úspěchů Pekingské lékařské univerzity. Věřím v dědictví současného předsedy Zhang Wenchanga a ředitele Lin Jianhuanga. Dále povede naši školu do mezinárodního světa!

  • Taipei

  Qinyi byla založena v šedesátých letech minulého století jako národní univerzita vědy a technologie, která se liší od ostatních škol. Původně to byla soukromá škola a poté byla v roce 1981 darována zemi a reorganizována na národní univerzitu. Zakladatelé generál Zhang Ming a paní Wang Guoxiu praktikovali koncept „vzdělávání není nic jiného než příklad“ s nezištným duchem vzít ho ze společnosti a vrátit ho do společnosti. V roce 1981 prezident Lee Teng-hui potvrdil jejich přínos pro společnost chválou „Gong Hong Hua Yu“. Oba zakladatelé obdrželi prezidentovu pochvalu v letech 1994 a 1999. Historie vývoje školy je rozdělena do čtyř hlavních fází: soukromé vysoké školy (60,08 ~ 81,06), národní vysoké školy (81,07 ~ 88,07), National Institute of Technology (88,08 ~ 96,01) a National Chin-Yi University of Technology (96,02 k dnešnímu dni) .

  • Taipei

  Naše škola se věnuje školení našich absolventů, aby dosáhli bohaté kultivace: realizace, inovace, komplexnost a harmonizace, známé také jako naše měřítka. Proto se čtyřmi kultivacemi musí studenti získat IEEE, osvědčení o informacích, angličtině, odbornosti a etice, aby mohli absolvovat. • Realizace: Tento benchmark odráží pracovní přístup techniků. Předpokládá se, že naši studenti jsou schopni zvládnout praktické operace a zároveň zlepšit své schopnosti. • Inovace: Tento benchmark specifikuje schopnost našeho absolventa sledovat a aktualizovat informace ve svých profesních oborech. • Komplexnost: Tento benchmark předpokládá, že naši studenti budou schopni komunikovat v globální vesnici v mezinárodním jazyce. • Harmonizace: Toto měřítko inspiruje všechny studenty, aby věnovali pozornost tradičnímu morálnímu a etickému učení. Doufá se také, že aplikace technologií a morálka mohou být harmonicky kombinovány.

  • Taipei

  Žádné cihlové zdi omezující váš horizont! Žádné ploty, které by zužovaly jakékoli možnosti! Všechny budovy v areálu jsou obklopeny rozmanitostí stromů a rostlin, jako jsou topoly, královské poinciany, orchideje, ceiby, zlaté sprchy, gardénie, dennice, listnaté borovice a plačící vrby.

  • Taipei

  Pěstovat talenty s jedinečným duchem NUTN, životní gramotností a profesionální zaměstnatelností. Vlastnosti a budoucí rozvoj Založit NUTN jako značku pro pěstování talentů a dobře hrát roli univerzity v modernizované společnosti. Posílit spolupráci s místní vládou a průmyslem představením univerzity, která prokazuje svou bohatou lokalitu a mezinárodní angažovanost. Oživit učební prostředí prostřednictvím skrytých učebních osnov na akademické půdě, jako je například Fórum velkého mistra a inovativní a Think-Out-of-Box praktiky. Podporovat personální inovace a administrativní účinnost za účelem zlepšení kvality výuky a služeb, zachování akademické svobody, spravedlnosti a práv studentů na vzdělávání. Posílit propojení s absolventy a společenskými zdroji k dosažení vzdělávacího cíle univerzity. Stát se vytříbenou ukázkovou univerzitou s hlubokými místními a regionálními charakteristikami a dobře propojenou s mezinárodním společenstvím.

  • Taipei

  Univerzita Chung Hwa byla založena v roce 1990. Podle pečlivého plánování představenstva a školních dozorců má škola následující úspěchy a vlastnosti: Tři střední školy zaměřené na zaměstnanost Podle nejnovějších průzkumů ministerstva školství 104 Manpower Bank a 1111 Manpower Bank, absolventi Univerzity Chung Hwa mají tři nejvyšší výkony „vysoká míra zaměstnanosti, vysoký plat a vysoká spokojenost firem“. Mezi nimi je míra zaměstnanosti studentů naší školy první na komplexní univerzitě s vynikajícími dotacemi na výuku ministerstva školství. Podle 104 statistik Human Bank je průměrný plat více než poloviny absolventů vyšší než průměrný plat absolventů národních soukromých univerzit a je zařazen na 5 po sobě jdoucích let. 1111 Human Banking Corporation je nejspokojenější s top 10 soukromé vysoké školy. Jediná soukromá univerzita v oblasti Zhumiao, která získala mezinárodní dvojitou certifikaci AACSB a IEET Univerzita Chung Hwa, je jedinou soukromou univerzitou v oblasti Zhuzhumiao, která byla akreditována Americkou asociací pro podporu mezinárodních obchodních škol (AACSB) a Čínskou společností inženýrského vzdělávání (IEET). Stupně a kredity získané studenty lze použít po celém světě. School of Management se nejen řadí mezi 5% nejlepších škol pro řízení obchodu na světě, ale také se řadí mezi top 450 univerzit v Asii v hodnocení QS 2020 britskou společností pro výzkum vysokého školství a řadí se na 11. místo mezi komplexními soukromými univerzity na Tchaj -wanu.

  • Taipei

  National Chiayi University vznikla v únoru 2000 sloučením dvou stávajících vysokých škol v Chiayi, tj. National Chiayi Institute of Technology (NCIT) a National Chiayi Teachers College (NCTC). Univerzita má nyní sedm vysokých škol (College of Teachers College, College of Humanities and Arts, College of Management, College of Agriculture, College of Science and Engineering, College of Life Sciences, and College of Veterinary Medicine), které zahrnují 39 vysokoškolských programů (40 oddělení ), 12 bakalářských programů v oboru (1 program, 39 magisterských programů (42 tříd), 14 magisterských programů v provozu a 7 doktorských programů (1 program) v 107 semestrálním roce. NCYU je jednou z nejstarších a největších univerzit v jižní části Tchaj -wanu.

  • Taipei

  National Taiwan Ocean University (NTOU) byla založena v roce 1953 jako Provincial Taiwan Maritime Technology College. O jedenáct let později, v roce 1964, jsme se stali námořní vysokou školou, která nabízela bakalářské a magisterské tituly v různých námořních oborech. Během tohoto období byla vysoká škola podporována tchajwanskou provinční vládou Čínské republiky. V roce 1979 jsme se stali národní institucí a byli jsme přejmenováni na National Taiwan College of Marine Science and Technology. O deset let později, v roce 1989, se z koleje stala plnohodnotná univerzita. V současné době má NTOU sedm vysokých škol - námořní vědu a management, biologické vědy, oceánské vědy a zdroje, strojírenství, elektrotechniku a informatiku, oceánské právo a politiku, stejně jako humanitní a sociální vědy. Tyto vysoké školy ubytují celkem 22 vysokoškolských oddělení, 12 absolventských ústavů, 28 magisterských programů a 20 doktorských programů. Univerzita prošla velkým růstem a změnami a nyní je uznávána jako jedno z nejdůležitějších národních center vysokého učení a stipendia, zejména v mořských vědách, námořních studiích a rybolovu. V reakci na měnící se potřeby společnosti a rozšiřující se zájmy našich studentů se rozvíjíme v komplexní univerzitu s jedinečným námořním zaměřením. Naším cílem je být mezinárodně známou institucí vyššího vzdělávání. Za tímto účelem se naše sociální vědy a programy svobodných umění rozvíjejí jako hlavní součást vzdělávání na NTOU. Univerzita se rychle pohybuje směrem k poskytování pozitivního vzdělávacího prostředí a kultury pro intelektuální a osobní růst, přičemž oceánské zájmy jsou naší jedinečnou charakteristikou.