Keystone logo
Spojené království

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Spojené království 2023

Počet institucí: 775
  • Falmouth, Spojené království
  • Penryn, Spojené království

  Kreativní. Připojeno. Odvážný. Díky více než 120 letým zkušenostem, profesionálním zázemím, dokonalosti výuky, jedinečným spojením a živou kreativní komunitou se nebojíme dělat věci jinak. Na Falmouth University, přehodnocujeme tvar vysokoškolského vzdělávání a poskytujeme působivý výzkum a inovace.

  • Newcastle upon Tyne, Spojené království

  Globální Top 125 univerzita (QS World University Rankings 2023), Newcastle je domovem 29 000 studentů ze 140 zemí. Zakládající člen skupiny Russell Group, jsme jednou z pouhých 19 univerzit na světě - a jen tři ve Velké Británii - abychom dosáhli pěti plus hodnocení QS Star pro celkovou dokonalost (2022). Můžeme vystopovat náš původ zpět na Lékařskou a chirurgickou fakultu, která byla založena v roce 1834. Dnes, kombinujeme přední světový výzkum s akademickou zkušeností světové úrovně.

  • Winchester, Spojené království

  University of Winchester umožňuje studentům plně využít svůj potenciál a změnit svět. Nachází se ve Winchesteru, krásný, typické anglické město s bohatým dědictvím a pulzující současnou kulturou, přátelské a kompaktní kampusy univerzity dávají studentům výhodu života ve městě a kampusu. Jsme dobře situován s vynikající dopravní spojení, což vám umožní dosáhnout Londýna nebo pobřeží za hodinu, a Southampton letiště je jen 10 minut jízdy vlakem.

  • Bristol, Spojené království
  • Stapleton, Spojené království

  V UWE Bristol vás zmocňujeme k výběru. Vybrat univerzitu, která se zpochybňuje stejně jako vy. Chcete-li vybrat vášeň, která vám dává smysl. Chcete-li vybrat komunitu, která vede cestu, povzbuzovat vás, abyste zpochybňovali všechno, a stát se tím nejlepším, čím můžete být.

  • Shadwell, Spojené království

  LIS je nová instituce v Londýně. Jejich programy jsou hluboce interdisciplinární a strukturované kolem složitých problémů reálného světa. Proč? Protože svět je přesycen komplexními problémy, které vyžadují interdisciplinární přístup; jejich řešení nebudou pocházet z jednoho předmětu nebo specializace. Od změny klimatu po organizační kulturu je třeba k dnešním složitým problémům přistupovat z více než jedné perspektivy. Toto dělá LIS. Učí své studenty, aby se stali odborníky na řešení problémů.

  • Madrid, Španělsko
  • Amsterdam, Nizozemsko
  • + 8 více

  IE University je špičková mezinárodní univerzita ve Španělsku s kampusy v Madridu a Segovii. Uznáván jako jedna z předních vysokoškolských institucí na světě, IE formuje vůdce, kteří řídí inovace a změny v organizacích, poskytování vzdělávacího prostředí, kde technologie a rozmanitost hrají klíčovou roli při podpoře globální vize, podnikatelské myšlení, a humanistický přístup.

  • Kingston upon Thames, Spojené království
  • London, Spojené království

  Na Kingston University jsme nadšení pro zvyšování životních šancí našich studentů tím, že jim pomáháme co nejlépe využít jejich studijní příležitosti a vybavujeme je budoucími dovednostmi a znalostmi, které jsou na náročném pracovišti 21. století potřeba.

  • Oxford, Spojené království

  Lady Margaret Hall ('LMH') je vysoká škola na univerzitě v Oxfordu. Zakladatelé pojmenovali kolej na počest lady Margaret Beaufortové, matky krále Jindřicha VII. a proslulé patronky učenosti a vzdělanosti. Prvních devět studentů bylo přijato v roce 1879. College rostla, otevřela své brány mužům a nyní je komunitou více než 600 studentů a 45 členů. LMH je jednou z 39 základních škol Oxfordské univerzity, jedné z nejvýše hodnocených univerzit na světě a nejstarší univerzity v anglicky mluvícím světě.

  • Leeds, Spojené království

  Sdružujeme odborníky na informatiku, chemii, inženýrství, matematiku, fyziku a astronomii, abychom studentům poskytli vynikající vzdělání a výzkum v následujících školách.

  • South Kensington, Spojené království

  Jako součást Imperial College London, globálního lídra ve vědě a technologii, řídíme globální obchodní a sociální transformaci prostřednictvím spojení obchodu, technologie a podnikatelského myšlení. Spojujeme inovativní myšlení a vhled s novou technologií, abychom vyvíjeli řešení problémů skutečného světa, což je přínosné pro podnikání a zlepšuje společnost.

  • London, Spojené království

  London Institute of Banking& Finance (LIBF) je uznávaným jménem v britském vzdělávání již více než 140 let. Poskytujeme vysokoškolské a postgraduální kurzy pro studenty ve Velké Británii a zahraničí na částečný a plný úvazek. Jako menší, specializovaná univerzitní vysoká škola s odbornou fakultou, máme perfektní pozici, abychom vám pomohli na vaší kariérní cestě - pomohli jsme tomu tisícům studentů z celého světa. Naše kurzy poskytují dovednosti, které potřebujete pro kariéru v podnikání, řízení, datová věda a finance se silným důrazem na praktické dovednosti převzaté ze skutečných situací.

  • London, Spojené království

  King's College London je jednou z 35 nejlepších univerzit na světě (QS World University Rankings 2022) a mezi nejstarší v Anglii (založeno 1829). Univerzita má více než 29,600 studenti, s necelých 11,000 jsou zahraniční studenti ze 150 zemí po celém světě.

  • London, Spojené království

  Umístěný v jednom z nejzajímavějších hlavních měst na světě, London Met je domovem uvítací komunity inspirativních a odhodlaných studentů, učitelé a inovativní myslitelé. Nabízíme širokou škálu kurzů, od vysokoškolských a postgraduálních titulů po krátké kurzy a odborné kvalifikace, mnohé z nich jsou k dispozici ke studiu na plný nebo částečný úvazek, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám a životnímu stylu.

  • Madison, Spojené státy americké
  • Teaneck, Spojené státy americké
  • + 3 více

  Největší soukromá univerzita v New Jersey, FDU, je nezisková, nesektářská instituce s více kampusy. FDU, založená v roce 1942, dosáhla čtyřletého stavu v roce 1948 a schválení jako univerzita v roce 1956. Univerzita nabízí více než 100 bakalářských a postgraduálních studijních programů, včetně doktorských programů ve farmacii, ošetřovatelské praxi, klinické psychologii a školní psychologii; a obchodní škola akreditovaná AACSB. Studijní programy jsou nabízeny na dvou kampusech v New Jersey a na dvou místech FDU mimo USA: Wroxton College, v Oxfordshire v Anglii, a Vancouver Campus, v Britské Kolumbii, Kanada.

  • Bradford, Spojené království

  Na univerzitě v Bradfordu se zaměřujeme na vytváření podmínek pro sociální, kulturní a ekonomický dopad. Zavázali jsme se k sociálnímu začleňování a naše práce na rozšíření příležitostí a umožnění studentům dosáhnout jejich potenciálu vedla k tomu, že jsme za poslední dva roky obsadili první místo v indexu sociální mobility anglických univerzit.