Keystone logo
Spojené království

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Spojené království 2023

Počet institucí: 774
  • Oxford, Spojené království

  Lady Margaret Hall ('LMH') je vysoká škola na univerzitě v Oxfordu. Zakladatelé pojmenovali kolej na počest lady Margaret Beaufortové, matky krále Jindřicha VII. a proslulé patronky učenosti a vzdělanosti. Prvních devět studentů bylo přijato v roce 1879. College rostla, otevřela své brány mužům a nyní je komunitou více než 600 studentů a 45 členů. LMH je jednou z 39 základních škol Oxfordské univerzity, jedné z nejvýše hodnocených univerzit na světě a nejstarší univerzity v anglicky mluvícím světě.

  • South Kensington, Spojené království

  Jako součást Imperial College London, globálního lídra ve vědě a technologii, řídíme globální obchodní a sociální transformaci prostřednictvím spojení obchodu, technologie a podnikatelského myšlení. Spojujeme inovativní myšlení a vhled s novou technologií, abychom vyvíjeli řešení problémů skutečného světa, což je přínosné pro podnikání a zlepšuje společnost.

  • London, Spojené království

  The London Institute of Banking & Finance (LIBF) je respektovaným jménem v britském vzdělávání již více než 140 let. Poskytujeme pregraduální a postgraduální kurzy pro britské a zahraniční studenty na částečný i prezenční úvazek. Jako menší, specializovaná univerzitní vysoká škola s odbornou fakultou jsme dokonale připraveni vám pomoci na vaší profesní cestě – pomohli jsme s tím tisícům studentů po celém světě. Naše kurzy poskytují dovednosti, které potřebujete pro kariéru v oblasti obchodu, managementu, datové vědy a financí, se silným důrazem na praktické dovednosti získané z reálných situací.

  • London, Spojené království

  King's College London je mezinárodně uznávaná univerzita poskytující výjimečné vzdělání a špičkový světový výzkum. Jsme odhodláni podporovat pozitivní a udržitelné změny ve společnosti a realizovat naši vizi učinit svět lepším místem.

  • London, Spojené království

  London Met sídlící v jednom z nejzajímavějších hlavních měst světa je domovem pohostinné komunity inspirativních a odhodlaných studentů, učitelů a inovativních myslitelů. Nabízíme širokou škálu kurzů, od pregraduálního a postgraduálního studia až po krátké kurzy a odborné kvalifikace, z nichž mnohé jsou k dispozici pro studium na plný nebo částečný úvazek, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám a životnímu stylu.

  • Madison, Spojené státy americké
  • Teaneck, Spojené státy americké
  • + 3 více

  Největší soukromá univerzita v New Jersey, FDU, je nezisková, nesektářská instituce s více kampusy. FDU, založená v roce 1942, dosáhla čtyřletého stavu v roce 1948 a schválení jako univerzita v roce 1956. Univerzita nabízí více než 100 bakalářských a postgraduálních studijních programů, včetně doktorských programů ve farmacii, ošetřovatelské praxi, klinické psychologii a školní psychologii; a obchodní škola akreditovaná AACSB. Studijní programy jsou nabízeny na dvou kampusech v New Jersey a na dvou místech FDU mimo USA: Wroxton College, v Oxfordshire v Anglii, a Vancouver Campus, v Britské Kolumbii, Kanada.

  • Bradford, Spojené království

  Na univerzitě v Bradfordu se zaměřujeme na vytváření podmínek pro sociální, kulturní a ekonomický dopad. Zavázali jsme se k sociálnímu začleňování a naše práce na rozšíření příležitostí a umožnění studentům dosáhnout jejich potenciálu vedla k tomu, že jsme za poslední dva roky obsadili první místo v indexu sociální mobility anglických univerzit.

  • Boston, Spojené státy americké
  • San Francisco, Spojené státy americké
  • + 4 více

  Více než nezisková obchodní škola, Hult je dynamická multikulturní komunita, která vzdělává, inspiruje a spojuje některé ze světově nejprogresivnějších podnikatelských talentů. Tradiční přístup ke vzdělávání převracíme tím, že využíváme zkušenosti z praxe k transformaci dovedností studentů od chvíle, kdy se k nám připojí, na výjimečného obchodníka od chvíle, kdy absolvují.

  • Belfast, Spojené království

  Vítejte na Fakultě umění, humanitních a sociálních věd Queen's University Belfast. Jsme dynamická komunita mezinárodně uznávaných výzkumníků, vědců a studentů, kteří se zavázali vytvářet a udržovat moderní a smysluplné místo propojeného učení. Jsme otevřeni všem talentům, vítáme výzvy a změny a jsme odhodláni využít naše odborné znalosti k tomu, abychom změnili životy na místní, národní i mezinárodní úrovni.

  • Wallisdown, Spojené království

  Připojte se k naší online komunitě a ponořte se do kreativity. Seznamte se s ostatními kreativci při formování své profese prostřednictvím online učení. Naše kurzy jsou určeny pro lidi, kteří jsou zapálení pro to, co dělají, a motivovaní k tomu, aby další kroky ve své kariéře dělali vlastním tempem, ve svém vlastním prostoru. Pokud jste hledali znamení, abyste se k nám přidali, je to ono.

  • Neuchâtel, Švýcarsko
  • Leicester, Spojené království
  • + 1 více

  CIES - Mezinárodní centrum sportovních studií, je nezávislé studijní centrum se sídlem v Neuchâtel, Švýcarsko. Byla vytvořena v roce 1995 jako nadace mezi Mezinárodní fotbalovou federací (FIFA), Univerzitou Neuchâtel, městem a státem Neuchatel.

  • London, Spojené království
  • Ragusa, Itálie
  • + 1 více

  Auream Phoenix University for Women (APUW) je první soukromá, mezinárodní, distanční, účelová univerzita zaměřená výhradně na vzdělávání žen. APUW umožňuje každé ženě, která se věnuje práci a rodině, studovat a dokončit své akademické cíle a přitom zůstat v pohodlném prostředí svého domova. Naše univerzita oslovuje ženy vůdčí osobnosti s vítězným myšlením, ženy s živými, dynamickými osobnostmi, nezávislé myslitelky a ženy, které si uvědomují, že jsou referenčními body ve své komunitě. Naším hlavním zaměřením je testování dovedností a kompetencí pro akademickou certifikaci. Studijní programy Aurea Phoenix University for Women jsou navrženy na metodě APEL (Accreditation Prior Experiential Learning), aby umožnily aktivním pracujícím ženám s minimálně 5 letou odbornou praxí získat titul, aniž by zanedbávaly své rodiny.

  • Canterbury, Spojené království
  • Etterbeek, Belgie
  • + 2 více

  University of Kent je celosvětově uznávaná univerzita. Inspirujeme naše absolventy k vynikajícím věcem ve světě.

  • Jumeirah, Spojené arabské emiráty
  • Guadalajara, Mexiko
  • + 1 více

  Profesionální, akreditovaná filmová škola s nezávislým duchem, Raindance vyučuje začínající i zkušené filmaře již od roku 1992. Náš étos je zaměřen na nezávislost a naše kurzy jsou navrženy pro vás, abyste rozvinuli své dovednosti svým způsobem, ve vašem stylu.

  • Plymouth, Spojené království

  Plymouth: občanská univerzita. Univerzity jsou mnohem víc než jen udělování studijních míst. Jsou hnací silou ekonomických inovací a pokroku, katalyzátory sociálních změn a zastánci kulturního rozvoje.