Keystone logo

Nejlepší univerzity pro Akademický kurz Programy v Spojené státy americké 2023

Počet institucí: 4013
  • Chicago

  Illinois Tech je v Illinois na 1. místě mezi soukromými vysokými školami z hlediska návratnosti investic (po pomoci, PayScale) a je 44. školou s nejlepší hodnotou ve Spojených státech (US News & World Report). Absolventi Illinois Tech dosahují 92,8% míry zaměstnanosti do šesti měsíců od ukončení studia (třída 2021). Mezi její absolventy patří mimo jiné vynálezce mobilního telefonu, průkopník technologie čárových kódů a hlavní vědec společnosti Amazon Alexa.

  • Royalton

  Vzdělávat studenty v rozmanité komunitě, která podporuje osobní růst a která jim umožňuje dosáhnout vynikajících odborných dovedností a vysokých etických hodnot, se kterými mohou sloužit jako právníci a odborníci na ochranu životního prostředí a další odborníci ve stále technologicky a vzájemně propojené globální společnosti.

  • Athens

  Pokud jde o vaše vzdělání, záleží na flexibilitě. Proto si u OHIO můžete vybrat výhradně online program. Vyberte si ze široké škály certifikátů nebo přidružených studijních programů, zrychlených bakalářských nebo magisterských programů, abyste dokončili svůj titul prostřednictvím OHIO Online™

  • Boston

  Milujete filmy? Sociální média? Zprávy? Vyprávět příběhy? Změna myšlení – a možná historie? Boston University College of Communication (COM) je pro vás.

  • University Heights

  JCU vám poskytuje formativní cestu vpřed, abyste se stali inspirovaným vůdcem se znalostmi, charakterem a srdcem sloužit většímu dobru. PRO ŽIVOT.

  • Squirrel Hill North

  Na katedře moderních jazyků Carnegie Mellon University působí oceňovaní učitelé a mezinárodně uznávaní vědci. Náš výzkum a výuka podporuje výuku jazyků, prohlubuje kulturní porozumění prostřednictvím literárních a kulturních studií a zdůrazňuje výuku využívající nejmodernější technologie. Nabízíme řadu bakalářských a postgraduálních programů v osmi jazycích (arabština, čínština, francouzština, němčina, italština, japonština, ruština a španělština) v oblastech, jako jsou literární a kulturní studia, aplikovaná lingvistika a osvojování druhého jazyka (SLA), imerzní technologie a překlady a lokalizace.

  • Buffalo

  Canisius, který se trvale řadí mezi nejlepší instituce na severovýchodě, je vysoká škola magisterského stupně a jedna z 27 jezuitských kolejí a univerzit v zemi. Canisius, založený v roce 1870, nabízí vysokoškolské, postgraduální a předprofesní programy, které se vyznačují úzkou spoluprací mezi studenty a fakultami a mentoringem. Připravujeme studenty na život intelektuálního zkoumání, služeb a vedení prostřednictvím základního kurikula založeného na svobodných uměních a široké škále zkušeností s učením.

  • Livonia

  Schoolcraft College je komunitní vysoká škola se sídlem v Livonia, Michigan, která je součástí metropolitní oblasti Detroit. Vítáme studenty z více než 42 různých zemí z celého světa. Nabízíme prvotřídní vzdělání spolu s dostupnými náklady na školné, malou velikostí třídy, nadšenými profesory a individualizovanou podporou. Schoolcraft College nabízí více než 60 přidružených studijních programů, ať už mezi vaše zájmy patří obchod, zdravotnictví, strojírenství nebo cokoli mezi tím, zde najdete to své. Studenti mohou získat přidružený titul a zahájit kariéru nebo přejít na čtyřletou vysokou školu nebo univerzitu, aby dokončili bakalářské studium. Naše partnerství s mnoha soukromými a veřejnými institucemi v Michiganu vytvářejí snadný proces převodu.

  • Coral Gables

  Devět desetiletí od svého založení v roce 1929 jsou University of Miami Patti and Allan Herbert Business School připraveny odpovědět na volání po revolučním myšlení a zásadovém vedení, když se snažíme předefinovat obchodní vzdělávání pro 21. století. Společnosti po celém světě se potýkají s obrovskými ekonomickými, technologickými a environmentálními změnami a výzvami, a proto věříme, že zásadoví lídři musí uplatňovat koncepty udržitelného růstu, spravedlivého rozvoje a etických obchodních praktik, aby se svět stal lepším a prosperujícím místem.

  • Lewiston

  Lewis-Clark State College zve studenty, aby DĚLALI VÍCE prostřednictvím vzdělávacího zážitku, který klade důraz na praktické učení, malé třídy, dokonalost fakulty, interakci mezi studentem a fakultou a úspěch po ukončení studia. Teplý a přátelský kampus státu LC, který byl založen v roce 1893 a nachází se v Lewistonu, Idaho, poskytuje jedinečné a bezpečné vzdělávací prostředí obklopené krásou údolí LC.

  • Portland

  University of Western States (UWS) nabízí prvotřídní integrované zdravotnické vzdělávání a poskytuje přístup ke zdraví a wellness založený na důkazech. Naši absolventi poskytují vysoce kvalitní zdravotní péči založenou na vědě, dovednostech a znalostech odborníka a preferencích a zkušenostech pacienta nebo klienta.

  • Madison
  • Teaneck
  • Vancouver
  • + 2 více

  Největší soukromá univerzita v New Jersey, FDU, je nezisková, nesektářská instituce s více kampusy. FDU, založená v roce 1942, dosáhla čtyřletého stavu v roce 1948 a schválení jako univerzita v roce 1956. Univerzita nabízí více než 100 bakalářských a postgraduálních studijních programů, včetně doktorských programů ve farmacii, ošetřovatelské praxi, klinické psychologii a školní psychologii; a obchodní škola akreditovaná AACSB. Studijní programy jsou nabízeny na dvou kampusech v New Jersey a na dvou místech FDU mimo USA: Wroxton College, v Oxfordshire v Anglii, a Vancouver Campus, v Britské Kolumbii, Kanada.

  • Boston

  University of Massachusetts Boston je celonárodně uznávána jako vzor excelence pro městské veřejné univerzity. Malebný kampus na nábřeží se snadným přístupem do centra Bostonu se nachází hned vedle Knihovny Johna F. Kennedyho a prezidentského muzea, Muzea Commonwealthu a Massachusetts State Archives a Institutu Edwarda M. Kennedyho pro Senát Spojených států.

  • Fairfax

  Veřejná, komplexní výzkumná univerzita založená Virginským společenstvím v regionu národního hlavního města, jsme inovativní a inkluzivní akademická komunita oddaná vytvoření spravedlivějšího, svobodnějšího a prosperujícího světa.

  • Stephenville
  • Crowley
  • Midlothian
  • + 2 více

  Tarleton State University se svým hlavním kampusem ve Stephenville, hodinu jihozápadně od Fort Worth, nabízí hodnotu titulu Texas A&M University System s vlastní značkou osobní pozornosti, individuálních příležitostí, historie, tradice a komunity.