Keystone logo

3 Vysokoškolský titul Programy v Technologie IT Velká data 2024

Filtry

Filtry

  • Vysokoškolský titul
  • Technologie
  • IT
  • Velká data
Studijní obory
  • Technologie (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Vysokoškolský titul Programy v Technologie IT Velká data

Diplom je program, který rozšiřuje znalosti studenta o konkrétním tématu v průběhu jednoho až dvou let. Tyto programy jsou často nabízeny na technických školách nebo vysokých školách.

Co je diplom ve velkých datech? Študuje téma velkého objemu dat, které denně zaplavují podniky. V oblasti velkých dat existuje řada specializovaných diplomů. Jedním specifickým programem jsou velké údaje pro vedoucí pracovníky. Kurzy školení vedoucích pracovníků efektivně spravovat velké údaje, které jsou pro společnost nejvýhodnější. Další možný diplom ve velkých datech je statistický program. Tyto třídy učí studenty analyzovat a interpretovat velké údaje pomocí statistických metod. Alternativně se mohou diplomy zaměřit na webové služby, jako je Amazon nebo Google. Tyto stránky nabízejí služby cloud computingu podnikům a vládě.

Život studenta ve velkých datech může těžit z komunikačních, relačních a technických dovedností, které se často v těchto programech učí. Učit se komunikovat a budovat vztahy s lidmi po celém světě zlepšuje každodenní interakce člověka. Pochopení technologie nabízí příležitosti k zjednodušení a zkvalitnění každodenního života.

Diplom ve velkých datech se liší v délce a konkrétním předmětu. Ze školy do školy se také náklady na výuku liší.

Absolvování programu v rozsáhlých datech poskytuje příležitost vykonávat mnoho různých kariér. Studenti mohou hledat práci jako velkou datovou analýzu. V této roli zaměstnanci zpracovávají, analyzují a modelují velké údaje. Analytics může pracovat pro různé společnosti, jako je Amazon, Google nebo místní firmy. Další možnou kariérou je velký vědecký pracovník. Tito pracovníci zaznamenávají data a sestavují kód. Alternativní úloha, kterou vykonáváte, je konzultant inženýrského architekta. Takové postavení vyžaduje navržení a implementaci řešení velkých datových výzev.

Diplomy ve velkých datech jsou nabízeny osobně po celém světě a nabízejí se také online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.