Keystone logo

1 Vysokoškolský titul Programy v Obchodní podnikání Prodej Management klíčových zákazníků 2024

Filtry

Filtry

  • Vysokoškolský titul
  • Obchodní podnikání
  • Prodej
  • Management klíčových zákazníků
Studijní obory
  • Obchodní podnikání (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Vysokoškolský titul Programy v Obchodní podnikání Prodej Management klíčových zákazníků

Diplom je jeden-dvarok program, který poskytuje znalosti a dovednosti ve specializované oblasti. Jedinci, kteří sledují tuto cestu si mohou vybrat začít kariéru po dokončení, nebo se mohou rozhodnout pro jejich další vzdělání v příbuzném oblasti.

Studenti mohou se ptát, co je diplom v key account management? Tento program je navržen tak, aby vlak studenty, jak zvládnout důležité vztahy se zákazníky. Programy se často zaměřují na třech fázích vývoje: pochopení klíčové zákazníky, rozvojových a rozvíjejících klíčové účty a manipulaci a řídících klíčové účty. Některé programy budou obsahovat základní třídy správy, jako je vedení a komunikace. Některé pokročilé programy, které jsou zaměřeny na postgraduální studenty a odborníky v oblasti obchodu se může více soustředit na vyjednávání smluv a ovlivňování vysoké čisté jmění-klienty.

Studenti, kteří sledují tento diplom prospěch v tom, že rozvíjet dovednosti a znalosti, které jsou velmi vyhledávané v různých průmyslových odvětvích.S přídavným obchodní znalosti, mohou být absolventi kvalifikaci pro vysoké úrovni pracovních příležitostí.

Finanční závazky související s tímto programem se může lišit trochu v závislosti na škole. Mezinárodní umístění je významným faktorem, jako je délka zvláštního programu. Studenti jsou vedeni k dostat do kontaktu se školami zjistit, zda odpovídají školné a poplatky jejich rozpočtu.

Co se týče pracovních příležitostí, existuje celá řada z nich k dispozici pro absolventy, kteří jsou držiteli diplomu v oboru key account management. Příklady pracovních titulů mohou zahrnovat ředitel Projektový management, obchodní inženýr, obchodní ředitel, manažer zákaznického servisu, a manažera vztahu s klientem. Oblasti, ve kterých mohou jednotlivci rozhodnou pracovat v zahrnují fúze a akvizice, jakož i smluvních jednání firemní.

Prohledali svět pro školu navštěvovat pomocí našeho on-line katalogu.Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.