Keystone logo

2 Diplomovaný specialista Programy v Humanitní vědy Filozofie 2024

Filtry

Filtry

 • Diplomovaný specialista
 • Humanitní vědy
 • Filozofie
Studijní obory
 • Humanitní vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Diplomovaný specialista Programy v Humanitní vědy Filozofie

  Spolupracovník titul v umění (AA) je dobrý entry-level Community College program, který obvykle trvá asi dva roky dokončit. Tento titul je získal v humanitních, společenských věd a oborů podnikání.

  Co je Associate titul v umění? Mnoho programů pro tento stupeň se specializuje na konkrétních oblastech. Ty by mohly vydělat AA titul najít práci jako respirační terapeut, licencované praktické sestry nebo koncipientku. Nabízené kurzy budou záviset na programu, ale bude pravděpodobně trvat vstupní angličtiny, matematiky a dějepisu.

  Tento program vám přinese prospěch tím, že vám schopnosti rychle vstoupit do pracovního procesu, aniž by museli jít přes celou čtyřletého vysokoškolský program. Není to dlouhý závazek, a někteří z úvěrů se bude přenášet do bakalářského stupně, pokud se rozhodnete jít na vysokou školu.Mnoho programů pochopit, že lidé jsou stále pracuje při aktualizaci své schopnosti, a tak nabízejí flexibilní třídy a časové rámce.

  Náklady na přidružených titul v umění se bude lišit podle institucí, ale mnoho komunitní a technické školy jsou mnohem levnější než jejich protějšky univerzitní. Podívejte se na náklady jednotlivých škol se díváte; může být finanční pomoc k dispozici i pro Vás.

  Spolupracovník titul vám poskytuje možnost jít nad rámec pozici vstupní úrovně. Budete mít více specializované technické dovednosti v odvětví titulu. Mnoho dentální hygienistky nebo asistent fyzioterapeutů mít AA ve svém oboru. V podnikání, které mají svůj titul ukazuje, že jste si vzali třídy vylepšit komunikaci a profesionalitu, která vám dává výhodu nad ostatními žadateli.

  Existuje mnoho komunitních a technických vysokých škol, které nabízejí k přidruženého titul v umění. Můžete dokonce najít na internetu programy, které vám poskytne ještě více možností. AA tituly jsou velmi oblíbené pro mladé začínající vzdělávání. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.