Keystone logo

11 Diplomovaný specialista Programy v Pedagogika Učení 2024

Filtry

Filtry

  • Diplomovaný specialista
  • Pedagogika
  • Učení
Studijní obory
  • Pedagogika (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Diplomovaný specialista Programy v Pedagogika Učení

Přidružený stupeň může být nástroj, který vám pomůže pokročit ve své profesi, změnu povolání nebo vykonávat další bakalářského, magisterského nebo doktorského studia. Mnohé školy nabízejí flexibilní programy, umožňující dokončení za dva roky na plný úvazek studia.

Ty by mohly být přemýšlel: co je přidruženým titul v učení? Typickým studijní plán zahrnuje širokou škálu témat, která mají pomáhat při vzdělávání za vyučování ve třídě. Budete pravděpodobně mít úvodní kurzy v oblasti školství a pedagogiky, stejně jako třídy v literatuře, umění, historii a vládě. Programy také obecně zahrnují cizích jazyků, matematiky, vědy o živé přírodě a fyzikální vědy tříd. V závislosti na vzdělávacím programu, může být požadováno, aby kurzy v psychologii, které mohou zahrnovat růstu a rozvoje dítěte a porozumění speciální studentskou populaci.

Vaše nově získal stupeň může vést k pracovním místům entry-level v oblasti vzdělávání, zejména v oblasti předškolního vzdělávání. Můžete také sledovat další studie a vydělávat více pokročilých stupňů, což může vést k kariéru v primárních po střední škole nebo vysoké škole.

Náklady na vydělávat spolupracovník titul ve výuce mohou značně lišit mezi institucemi. Informujte se u každé školy určit jejich školné a poplatky.

Absolvování s ní spojených stupeň může okamžitě připravit vám za asistenta učitele, péče o dítě profesionální, nebo učitele předškolního. Asistenti učitele obyčejně pomoci s plány lekce, dohled studentů, třídění a školních aktivit. Odborníci v péči o dítě obvykle pracují s dětmi do věku pěti let, zajištění jejich bezpečnosti a ochrany zdraví kromě pomoci seznámení se s nimi významné sociální a self-care dovednosti.A konečně, učitelé předškolní nebo mateřská škola většinou učí děti ve věku tři až pět, který je připravuje s potřebnou kvalifikací před vstupem do základní školy.

On-line programy jsou často k dispozici od komunitních škol, soukromých a veřejných vysokých škol a dalších institucí. Pro více informací hledejte pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.