Dorset College (Canada)

Úvod

Studenti a učitelé, kteří byli založeni v roce 1981, cílem volby, pocházejí z celé země a světa, aby využili jedinečné a rozmanité komunity Dorset College.

Dorset staví potřeby studentů na první místo tím, že poskytuje přátelské prostředí, které zdůrazňuje akademický úspěch. Naše motto, Excellence in Education, určuje vysokou kvalitu výuky, kterou nabízíme všem našim studentům. Dorset College, založená v roce 1981, je jednou z nejstarších, největších a nejuznávanějších mezinárodních vysokých škol ve Vancouveru. Dorset College již mnoho let poskytuje výjimečné postsekundární vzdělávání zahraničním studentům z celého světa.

Hlavním programem Dorsetu je jedinečný program University Transfer (UT). Studenti zapsaní do tohoto programu mají možnost přenést kredity z kurzu na bakalářský nebo magisterský titul na jedné z našich partnerských renomovaných kanadských univerzit. Dorset College také nabízí program akademické přípravy, který připravuje studenty na úspěch na anglicky mluvících univerzitách a pracovištích.

Místa

  • West Broadway,1215, V6H 1G7, Vancouver

Otázky