East Mississippi Community College

Úvod

Jsme potěšeni, že zvažujete East Mississippi Community College pro své postsekundární potřeby nebo potřeby rozvoje pracovních sil.

EMCC byla založena v roce 1927 a vznikla z historické zemědělské střední školy v okrese Kemper v Scoobě v Mississippi. Jako součást systému Mississippi Community College byl East Mississippi speciálně navržen tak, aby sloužil obyvatelům okresů Clay, Kemper, Lauderdale, Lowndes, Noxubee a Oktibbeha ve střední části východního Mississippi. V polovině šedesátých let byl založen kampus Golden Triangle Campus, který poskytuje univerzitní paralelní akademické dráhy a průmyslově důležité kariérně-technické Pathways .

Od svého skromného začátku jako zemědělské střední školy se společnost EMCC vždy zavázala k partnerství s místním průmyslem, aby zajistila, že náš stát vyvine vysoce kvalifikovanou a dobře informovanou pracovní sílu potřebnou k úspěchu v dnešním podnikatelském prostředí. Vzhledem k tomu, že se Mississippi nadále prosazuje jako národní lídr v oblasti průmyslového a špičkového ekonomického rozvoje, roste potřeba specializovaných profesí STEM. Za tímto účelem EMCC pilně pracuje na propojení studentů s podniky v Mississippi a povzbuzuje je, aby prozkoumali nesčetné množství kariérních příležitostí dostupných v oborech STEM.

Místa

  • Kemper Street,1512, 39358, Scooba

Otázky