Easton College

Úvod

Na Easton College chápeme, že nejsme koncovým bodem vaší cesty. Naši studenti si nás vybírají, aby získali dovednosti, sebevědomí a kvalifikaci pro přechod do další fáze svého života. Mohlo by to pokračovat studiem, získáním zaměstnání a začátkem zvolené kariéry, zajištěním místa učňovského vzdělávání nebo jednoduše vzrůstem sebevědomí a nezávislosti.

Ať už jsou vaše cíle a aspirace jakékoli, jsme tu pro vás! Všechno na naší vysoké škole je nastaveno tak, aby vám pomohlo dosáhnout požadovaného cíle. Máme odborné pracovníky, kteří jsou nejen fantastickými a nadšenými učiteli, ale kteří do našich kurzů přinášejí nepřeberné množství průmyslových znalostí.

Vaše učení se bude odehrávat ve vynikajících průmyslových standardech na našem úžasném pozemku o rozloze 245 hektarů. Máme jedny z nejlepších zařízení v regionu, včetně našeho nejmodernějšího jezdeckého centra, centra pro správu zvířat, stavebního centra a elitních vnitřních a venkovních sportovních zařízení.

Zaměstnavatelé ze zemědělského sektoru a všech ostatních oblastí kurzů se aktivně podílejí na formování toho, co a jak se učíte. Můžete si být jisti, že když opustíte Easton College , budete mít nejlepší možnou přípravu na svět práce. To zahrnuje neocenitelné příležitosti pro kvalitní pracovní zkušenosti.

Příchod na naši vysokou školu je mnohem víc než jen získání kvalifikace. Budete mít spoustu příležitostí růst a rozvíjet se mimo třídu, pokračovat ve svých koníčcích a užít si čas na vysoké škole. Díky aktivnímu Student Voice, kavárnám na místě, kde se můžete socializovat, a řadě sportovních a dalších mimoškolních aktivit, které nabízí, existuje spousta příležitostí, jak si najít nové přátele a pobavit se.

Být na vysoké škole se od školy velmi liší. Bude s vámi zacházeno jako s dospělým a bude vám dána skutečná nezávislost a odpovědnost za vaše učení. Budete vyzváni, ale zároveň vám bude poskytnuta podpora potřebná k úspěchu.

Pokud si nejste jisti, jaký kurz je pro vás vhodný, přijďte si s námi promluvit. Naši zkušení a přátelští kurzoví poradci jsou tu, aby vám pomohli.

Doufáme, že se k nám přidáte. Toto je naše vysoká škola, ale toto je vaše příležitost.

Místa

  • Easton College Bawburgh Road, NR9 5DX, Norwich

Otázky